Zebra perde fiyatları

Ülkemiz yılın her ayı güneş görülebilen ender ülkelerden biridir. Bu enerjiden doğru şekilde yararlanmak adına farklı çalışmalar her yıl yapılıyor. Özellikle evlerde ve ofislerde bu enerjiyi kullanabilmek için dekorasyon alanında birçok yeniliğin piyasaya sürüldüğünü görmekteyiz.

armoni stor perde modelleri

Bu yeniliklerden son yıllarda en çok beğenilenlerden biri de şüphesiz ki zebra perde. Temel olarak tül kumaşlar ile sık dokunmuş kumaşların şeritler halinde belirli bir sıra ile hazırlanmasından oluşan bu perde tipi, temel olarak stor perde mantığı ile çalışmakta. Ancak bu perdeleri diğer perdelerden ayıran temel fark özel yapısı sayesinde ışığı içeri çok estetik bir şekilde aktarmasıdır.

Son yıllarda modern perde sınıfında en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan zebra perde, farklı renk ve desen seçenekleri ile bulunabilir. Siz de bu perdeleri evinizde ve ofisinizde kullanarak dekoratif ve kullanışlı yanlarından yararlanmak istiyorsanız sitesini ziyaret edebilir, en uygun stor perde fiyatları listesine ve diğer dekoratif perde çeşitlerine Armoni Perde resmi sitesinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

3 comments

    1. Dostum biz 2 yıl önce bu firmadan aldık, armoniperde.com buradan. Gerçekten malzeme olsun montaj olsun çok yardımcı oldular. Zaten makul fiyatlarda, işimizi şuanda hala görüyor… Güneş alan yerler için bire bir 😉

  1. İş yeri için geçenlerde rastlamıştım bu perdeye. İş yerinin güneşi çok görmesinden dolayı mecbur olarak aldık, gerçekten çok kullanışlı ve kaliteli arkadaşlar. Tavsiye ederim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.