Zayıflama yöntemleri

Herkes hayalinde ideal kilo da, düzgün bir vücut görünümüne sahip olmak ister. Çabuk zayıflayabileceğiniz bir çok yöntem olmasına rağmen, insanlara zor gelmektedir. Bunun sebebi uyulması gereken bir kaç kural uygulaması için vazgeçilmesi zor olan gıdalardan vazgeçmesi demektir.

Zayıflamanın önemli kuralı, hiçbir şey yemeden hızlı zayıflamak değil, düzenli öğünlerle yavaş yavaş zayıflamaktır. Çünkü hızlı kilo vermeniz sizin vücut direncinizi düşürecek ve sağlığınızı tehlikeye atacaktır. Zayıflamak için ilaç kullanmanıza da gerek yoktur. Sadece bir diyetisyen eşliğinde yapılan programa uymanız yeterli olacaktır. Kullanacağınız ilaçlarda sizin sağlığınızı tehdit ediyor.

diyet listeleri
diyet listeleri

Yapacağınız rejim istikrarlı olduğu taktir de kendinizde ilk etkisini göreceksiniz. Vücut hareketlerinizin hızlandığını ve yapmak istediğinizi daha kolay yapacaksınız. Bunların yanında sporcu diyeti olarak adlandırılan ve birçok ünlü sporcunun uyguladığı diyeti uzmanlara danışarak kullanırsanız fit bir vücut ile kilo vermiş olursunuz.

Karbonhidrat bakımından zengin özellikle de yağlı yiyeceklerden olabildiği kadar kaçmanız sizin için yararlı olacaktır. Listenizdeki belirtilenden daha fazla yememelisiniz. Siz de zayıflamak için uzmanların bilgilerinden yararlanmak istersenizadresini ziyaret edebilirsiniz.

6 comments

 1. Merhaba,

  Daha önce birçok sitede de belirttiğim gibi, kilo vermek konusunda acele etmemelisiniz, çok hızlı verdiğiniz kilolar çok hızlı bir şekilde size dönecektir. Sadece sabretmelisiniz.

 2. Merhaba,

  22 yaşındayım ve 60 kiloyum, çok kilolu hissediyorum kendimi ve rahatsızlık çekiyorum. Acaba bana önerileriniz neler olabilir?

 3. Daha önce çeşitli arkadaşlarımıza önerilerde bulunmuştum, onlar kilo verdiler. ayşegül bence sen de dikkate almalısın önerilerimi, mutlaka günlük spor yap, eğer fırsatın varsa salona git. Eğer daha da fırsatın varsa düzenli olarak yüzme havuzuna git derim.

  Teşekkürler

 4. arkadaslar kilo vermenin en iyi yontemlerınden biri diyeti duzenlı bi şkilde aksatmadan uygulamaktır.. 😉

 5. biraz inceledım de bence cok olumlu yontemler uygulamayı denicem bekalım umarım olumlu sonuclar ortaya cıkıcak 🙂

 6. yüzme en iyi zayıflama yontemlerınden biridır yedıgınızı anında erıtırsınız yuzme bılmıyosanızda hemen ogrenmeye baslayın derım 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.