Yuvarlak yatak modelleri

Şüphesiz ki yatak odası hepimiz için çok önem teşkil etmektedir. Dekorasyonu bu yüzden önemlidir. Renk seçimleri dekorasyonda önemli bir kriterdir. Renk seçeneklerinin yanında boyutların ve şekillerin de payı azımsanmamalı tabi ki.

yuvarlak yatak modelleri
yuvarlak yatak modelleri
yuvarlak  yataklar
yuvarlak yataklar

Klişeleşmiş yatak odası dekorasyonlarını bir kenara atmanızı sağlayacak tasarımlar sizi bekliyor. Alışılagelmiş yatak modellerinin bir adım daha dışında modeller sunuyoruz size.

yuvarlak yatak modelleri
yuvarlak yatak modelleri
yuvarlak  yatak modelleri 2011
yuvarlak yatak modelleri 2011

Yuvarlak yatak modelleri bundan sonraki zamanlarda tüm dikkatleri üzerine toplayacağa benziyor. Farklı tasarımları seviyorsanız eğer, yuvarlak yatak modelleri tam size göre.

yuvarlak yatak modelleri 2012
yuvarlak yatak modelleri 2012
yuvarlak kırmızı yatak modelleri 2012
yuvarlak kırmızı yatak modelleri 2012

Yatak odasını daha estetik ve modern şekilde dizayn etmek isteyenlerin yüzünü güldüren bu modeller, bazalı oluşuyla da fazla eşyalardan kurtulmanızı sağlıyor. Sizlerde değişime ayak uydurmak istiyorsanız bu modellere bakmanızda fayda var 😉

2 comments

  1. Günümüzde daha çok görülen yata modelleri dikdörtgendir.Fakat bu yuvarlak yataklar çıktı çıkalı dikdörtgen yatakların papucu dama atıldı.Bu yuvarlak yataklar ayrıca evinize ayrı bir hava katıyor.yakında bütün evlerde yuvarlak yataklardan bulunacak diye düşünüyorum.

  2. bayılıyorum ya bu yataklara bunlara özenmekten tek kişilik olanları var mı diye günlerce araştırdım ama bulamadım. yok. bende artık evlenince alırım dye düşünmeye başlamışken tekrar karşıma çıkarttığınız için saolun!=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.