Yine apple yine gündem

Biliyoruz ki Apple markası gerek Iphone olarak çıkardığı telefon markası ile gerek Ipad’leri ile adını her alanda duyuran ve hızla büyümekte olan , teknoloji dünyasının en büyük rakipleri arasına girmiştir.

Hatta Samsungla davalık olması ve davayı kazanmasının ardından; Samsung’un 1 milyar dolar tazminatını ise 5 centlik bozukluklar ile yaklaşık 30 kamyonluk 5 centi Apple’ın şirket binasının önüne getirmesi ile gündemdeki yerini yine korurken, yeni bir atak ile The Fancy’i satın almak için görüşmelere başladığını kamuoyuna duyurdu.

Yine apple yine gündem
Yine apple yine gündem

Bilmeyenler için The Fancy bir sosyal alışveriş sitesi olarak Dünya gündemine oturmuş olan bir websitesidir. Apple’ın The Fancy hakkındaki düşüncesi kredi kartı bilgileri bulunan yaklaşık 450.000 iTunes kullanıcısını The Fancy’den alışveriş yaptırmak olduğu düşünülüyor.

Çok yakın bir zamanda da Einhorn ve Tim Cook bir araya gelmiş ve bir kahve içip durum değerlendirmesi yapmışlar.Ayrıca Apple Ceo’su Tim Cook The Fancy’den kendi adına bir üyelik almıştı. Buda kafalarda acaba Apple teknoloji dünyasından alacağını alıp E ticaret atılımları yapmaya başlaması düşüncesini de getirmiştir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.