Kıyafetlerde Renk Uyumu

Yeni Yılında Trend Olmak İstiyorsanız

Yıllardır en güzel ve fark edilir olmak için çabalayan hanımlar modanın da en yakın takipçileridir. Her yıl dünyanın farklı ülkelerinde yapılan moda haftalarıyla yılın trendleri ve moda renkleri moda severler ve modacıların beğenisine sunulurken yapılan defileler ve tanıtımlarla bu yıl en çok görülebilecek olan tasarımlar ortaya konurken hanımlar ise bu defilelerden küçük notlar çıkartarak yılın modasını dolaplarına taşırlar.

Kıyafetlerde Renk Uyumu
Kıyafetlerde Renk Uyumu

Moda kendini tekrar eden ve geçmiş dönen bir uygulamadır. 80’ler 90’lar olarak adlandırılan puantiye ve kabarık saçların hakim olduğu bir dönemken günümüzde de puanlı kıyafetler ve kabarık saçların çok kullanıldığını görebilirsiniz.

Kendinizle Barışık, Renklerle Uyumlu Olun!

Aslına bakacak olursak; her kadın kendi modasını yaratır. O yılın moda renkleri ve tasarımlarını üzerinde taşımak yerine kendine yakışan modellerle sokağı renklendirirken modanın aslında size yakışan olduğunu anlayabilirsiniz. Mesela 2014 yılında gördüğümüz yüksek bel etekleri giymeye vücudunuz müsait değilse daha rahat ve bol eteklerle de şıklığı yakalayabilirsiniz.

Kimi zaman aynı renkler ve tonlarla güzel görünebilen hanımlar, kimi zamansa zıt renkler kullanarak uyumu yakalayabiliyorlar. Asla giymem dediğiniz bazı parça kıyafetleri yavaş yavaş dolabınıza almanız yeniliklerle tanışmanız için öncü olacaktır.

Kalem Etek
Kalem Etek

Moda, her zaman güzel görünmek isteyen hanımların etrafında gelişerek alternatifler ve seçenekler sunar. Kendi modanızı kendiniz yaratarak daha hoş ve güzel görünebilirsiniz. Vücudunuzu tanıyın ve ona göre giyinin!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.