Yeni sezon köşe takımları

Konfeksiyon sektöründe olduğu gibi mobilya sektöründe de trendler vardır. Her yıl çeşitli ülkelerde tasarımcılar yeni trendler tasarlamakta ve belirlemektedir. 2012 yılının da gözdesi bu anlamda köşe takımlarıdır.

Evini yenilemeyi düşünenler için ilk bakılması gereken Çiftçioğlu Mobilya markası ile üretilen birbirinden güzel ve kullanışlı köşe takımlarıdır. Yeni evlenecek olanlar ise hiç düşünmeden bu trendi yakalamaktadırlar.

2013 köşe takımları
2013 köşe takımları

Çiftçioğlu Mobilya’nın tüm koltuk takımlarında olduğu gibi köşe takımlarında da sunduğu kişiye ve mekana özel tasarımlar yaratabilme şansı çok büyük bir avantajdır. Köşe takımlarının isminde geçtiği gibi duvar köşelerine de konulması şart değildir.

2013 köşe takımı modelleri
2013 köşe takımı modelleri

Son moda tasarım örneklerine bakıldığında salonun tam ortasına yerleştirilmiş ve mekanı ortadan bölerek farklı kullanımları birbirinden çok hoş bir şekilde ayırmış köşe takımları görülmektedir. Yani köşe takımı kullanmayı çok istiyor ama kafanızda canlandıramıyorsanız
Çiftçioğlu Mobilya’nın özel tasarımları ile bu isteğinize ulaşmanız bu şekilde de mümkündür.

2013 köşe takımı örnekleri
2013 köşe takımı örnekleri

Eski koltuklarınızı evden göndermenin ve yenilenmenin bu yıl tam zamanı. Uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile her bütçeye uygun olarak satışa sunulan bu 2012’nin yıldızları köşe takımlarını incelemeden ve görmeden karar vermeyin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.