Yeni Kombin Önerileri

Alışveriş yapmadan, sadece dolabınızda bulunan kıyafetler ile yepyeni kombinler yapabilirsiniz. Bunun için mutlaka bir stil danışmanı ile çalışmanız gerekmiyor. Tek yapmanız gereken yeni kombin önerileri konusuna biraz daha sıcak bakmanız! Yeni fikirlere açıksanız zaten önerilerimizi de mutlaka uygulayacaksanız. Öncelikle tayt kombinlerinden başayalım. Yıl boyunca en çok giydiğiniz kıyafetlerden biri olan taytları tunikler yerine gömlekler ile kombinleyin.

Şort Kombini Önerileri

Sıcak yaz günlerinde en büyük yardımcınız olan şortlar için de kombin önerileri uygulanabilir. Şortları genellikle tişört ile kombinliyorsunuz. Oysa yelekler ile de harika bir görünüm yakalayabilirsiniz. Yeleğin önünü kapatarak tişört gibi kullanabilirsiniz. Etekleriniz için de sıra dışı kemerler ile farklı kombinler yapmanız mümkün.

Kemerler tek başına giydiğiniz eteğin tüm havasını değiştirebiliyor. Bu yüzden kemer kullanımını hafife almayın. Kemer ile aynı renkte bir ayakkabı giymeniz durumunda son derece şık ve gösterişli bir hava da yakalamış olursunuz. Elbette bunun için farklı parçalara da sahip olmanız yani alışveriş yapmanız gerekebilir. Bu yüzden adresine mutlaka tıklamanızı da öneriyoruz.

kombin önerileri sateen

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.