Yeni kar botu modelleri

Yeni kar botu modelleri

Soğuk kış aylarında hasta olmamak için yapmanız gereken en önemli iş; ayaklarınızı sıcak tutacak bir ayakkabı tercihi yapmanızdır. İşte bu noktada devreye birbirinden şık, sıcak ve sağlıklı kar botu modelleri giriyor. BU ayakkabı çeşitlerini tercih etmeniz için mutlaka kar yağışı olan bir kentte yaşamanız gerekmiyor. Aslında bu tasarımların en büyük özelliği su geçirmemeleridir.

Aynı zamanda tabanları kaymayacak bir yapıda üretildiğinden hem karlı havalarda hem de yağmurlu havalarda tercih edilmesi gereken en doğru ayakkabı seçimi olabiliyor. Ilıman bir kış geçirilen kentlerde yaşayanlar da kış aylarında ayaklarını ve sağlıklarını kar botu modellerine emanet edebilir. Fakat yaşadığınız şehirde az da olsa kar yağışı görülüyorsa kesinlikle kar suyu geçirmeyen bu ayakkabıları giymelisiniz.

Kar Botu Modelleri İçin Arow!
Kar Botu Modelleri İçin Arow!

Bayanlar ve erkekler için farklı modeller geliştiriliyor olsa da temelinde benzer malzemeler ve benzer teknikler kullanılıyor. Örneğin kalın bir taban tüm kar botu modellerinin vazgeçilmezidir. Bazı tasarımlarda dışarıdan tabanın kalınlığı belli olmuyor. Çünkü taban ayakkabının iç bölümüne gizleniyor. Bu sayede daha estetik bir görünüm de yakalanmış oluyor.

2014 bayan kar botu modelleri

Bayan kar botlarında ise zaten kalın topuklar kullanıldığından tabanın gizli bir şekilde yükseltilmesine gerek kalmıyor. Bayanlar için üretilen modellerin diğer bayan ayakkabı ve botlarına göre çok daha sevimli bir imaj çizdiklerini söyleyebiliriz. Yandan sarkan ponponlar veya iç bölümde kullanılan peluş kaplamanın dışarıya sarkması bu ayakkabı çeşitlerini şirin kılmak için en çok kullanılan metotlardır.

Yeni sezonda üretilen tasarımlar bu ayakkabıları yeni sezonda çok daha fazla ön plana çıkaracak. Dilerseniz şimdiden ayakkabı dolabınıza bu sağlıklı çiftlerden bir adet ekleyin. Hesaplı fiyatlar görmek isterseniz adresine tıklayabilirsiniz. En yeni modeller bu adreste görücüye çıktı bile… Hemen tıklayın, kışa hazırlıksız yakalanmayın!

 

 

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.