Yeni evleneceklere mobilya ve dekorasyon önerileri

Evlilik zor ve çetrefilli bir yoldur ve bu yolu siz uzun bir dönemin ardından aştınız; artık evlilik kararı aldınız ve evliliğin eşiğindesiniz. Fakat daha önce hiç düşünmediğiniz problemlerle mi karşılaştınız? Evet sesini duyar gibiyiz, yeni bir eve sahip olmak fikri başta çok güzel geliyordu fakat nasıl düzenleyeceğiniz sorusuna bir türlü cevap alamadınız ve hangi mobilyaları nereden seçeceğinize bir türlü karar veremiyor musunuz? Öyleyse size bazı önerilerimiz olacak.

Evlilik gibi önemli bir kararı aldıktan sonra uzun yıllar eşinizle birlikte paylaşacağınız evinizin düzenini kurmak konusunda da çok dikkatli olmalısınız. Çünkü seçeceğiniz koltuk takımları her ikinizin de zevklerini yansıtmalı ve her ikinizin de sıkılmadan kullanacağı mobilya grupları arasından seçilmelidir. Aksi takdirde evliliğin ilerleyen günlerinde, mobilya değişikliğine gitmek zorunda kalabilir ve bunun da size ek maliyet oluşturduğunu farkedebilirsiniz.

mobilya
mobilya

Tabi mobilya seçimi konusunda sadece benzer zevklere yönelik olarak koltuk takımı seçmek yeterli olmuyor. Bununla birlikte seçeceğiniz mobilyaların fonksiyonelliği ve kullanışlılığı da önemli olan faktörlerden birisidir. Çünkü yeni evli bir çifti ziyaret etmek isteyen birçok yakın akrabanız ve yakın arkadaşlarınız olacaktır, birkaç ay içerisinde sıkıntı vermeye başlayacak kadar dayanıksız mobilya grupları almanız da büyük sıkıntıların başlangıcı diyebiliriz. Öyleyse dayanıklılık konusuna da çok dikkat etmemiz gerekiyor.

Peki ya taşınacağımız evimizin büyüklüğü önemli mi? Tabi ki önemli ve bu yüzden önce mobilyaları almak yerine, önce evi bulur ve evinize uygun mobilya takımları tercih edersiniz. Dar alanda yenilikçi çözümler üretebilen mobilya modellerini tercih etmeniz de küçük evlerde, daralmışlık hissinden sizi uzak tutacaktır. Bunun için de en iyi tercihlerden birisi köşe takımları olacaktır. Köşe takımları boş alanları iyi değerlendirebilen ve rahat kullanıma sahip olan mobilya türlerindendir.

Bunun yanında ek olarak dikkatli olmanız gereken mobilya türlerinden birisi de yatak odası takımları olacaktır. Rahat kullanıma sahip olan ve sizi bel ve sırt rahatsızlıklarından koruyacak türde modelleri seçmeli ve özellikle raydolap seçeneği olan modelleri kullanmalısınız. Bu tercihler size alandan büyük tasarruflar sağlayacak ve mobilyalarınızın birbirine çarparak yıpranmasını engelleyecektir.

Önerilerimiz doğrultusunda sorunsuz hizmet ve üstün ürün kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmış firmalardan bir tanesini de size önermek isteriz. Alanınında 1969 yılından beri hizmet vermekte olan Çiftçioğlu Mobilya isteklerinize yönelik olarak her türlü çözümü üretebilmekte ve sizler için konforlu bir yaşamın garantisini verebilmektedir.

4 comments

  1. Ben 2 ay sonra evleneceğim ve şu an nişanlım ile mobilya bakıyoruz evimize. Hem internetten olsun hemde mağazaları teker teker dolaştık ve en iyi seçimi yapmak istedik. Geçen hafta Çiftçioğlu mobilya ile karşılaştık. Çiftçioğlu mobilya’da tam bize uygun güzel ve geniş ürün yelpazesi olan bir firma. Nişanlım ile yeni evimizin mobilyasını Çiftçioğlu mobilyadan aldık ve çok mutluyuz. Bu kaliteli firmaya herkese öneriyorum.

  2. Seçimleri eşlerin beraber yapması her zaman daha net sonuçların alınmasını sağlayacaktır. Tek kişi seçince sorun oluyor sonra

  3. Zamanımda Eşim ve Annesi almıştı koltuk takımlarını. Değiştirmek için kaç takla attım bir ben bilirim. Bu kadar da zevksizlik olmaz ki.

  4. Her zaman için renkli bir yatak odası, cıvıl cıvıl bir oturma odası hayallerimdekiş evin olmazsa olmazlarındandır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.