Yaz renkleri 2012

Yazın rengârenk olmayı başaran bayanları bu yaz da 2012 yılıyla beraber rengarenk elbiseleriyle yine meydanlarda olabileceklerdir. Günümüz koşullarıyla çeşitli birçok markanın bayanlar için birbirinden renkli giysileri üretmesiyle beraber bu yıl da moda rengârenk elbiselerdir…

2012 yılının yaz aylarında nar çiçeğinin genelde açığa çıkacağı, bu renk ile beraber bayanların pozitif olan enerji ve duygularının açığa rahatlıkla çıkacağını belli etmeleri yanı sıra gençliklerinin de tam bir sembolü olmayı başaracaktır! Bu yıl en son modalara sizlerde uymak istiyor, başarılı şekilde giysilerinizi belirli moda renklerinde ayarlamak istiyorsanız; siyah, beyaz, ten renkleri ve son olarak krem renklerini birçok aksesuarlarda kullanabilirsiniz.

yaz renkleri
yaz renkleri

Bu yazın cıvıl cıvıl modası olarak görünecek bir diğer modası geçmeyen renk ise yeşildir. Sizlere rahatlığı, ferahlığı sunan yeşil rengi karşınızda ki insana da güven uyandıracak olup, onu da rahat bir şekilde etkilemeniz açısından yardımcı bir renktir. Giysi tercihinizi eğer ki yeşil yapmayı düşünüyorsanız; pudra, mavi, beyaz, su yeşili, sarı, gri, kahverengi, gibi renklerde de çeşitli kombin oluşturabilirsiniz.

Aynı zamanda gökyüzü mavisi de yine 2012 yaz aylarında göreceğimiz en parlak renklerdendir. Bu rengin yanında kombin olarak turkuaz, yeşil, tozpembe, mor ve beyaz renkleri kullanılabilir.
Bu yazın en popüler renkleri ise harika bir renge sahip olan turuncu ile neon renkleri olacaktır. Sizlerde bu renklerle giysilerinizi hazır ederek yaz aylarında modaya uyarak başlangıç yapabilirsiniz!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.