yaz modası

Yaz Kıyafet Kombinleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Yaz aylarında kadınların tercihi rahatlıkla gelen şıklık. Kıyafet kombinleri yaparken size kolaylık sağlayacak pek çok kombin önerisi var. Dolabınızda bulunan kıyafetlerinize küçük dokunuşlar yaparak yeni sezona uygun hale getirebilirsiniz.

yaz modası
yaz modası

Kot pantolonlarınızı birleştireceğiniz şifon gömleklerle rahat ve şık bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde ayağınızın rahat etmesini istiyorsanız dolgu topuklu ayakkabı tercih edin. Yüksek topuklu ayakkabı yerine daha rahat edeceğiniz sandaletler kullanmak akıllıca olacaktır. Yanınızda çok eşya taşıyan birisi değilseniz büyük çantalar yerine küçük çantalar sizi daha zarif gösterecektir

Yazın Kombin Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Kıyafetlerinizin yazlık ince kumaşlar olmasına dikkat edin. Yazın kullanacağınız kıyafetlerin pamuklu kumaşlardan üretilmiş olmasına özen gösterin. Yaz için yapacağınız kıyafet kombinlerinde açık renkler kullanın. Kısa etekler, şifon gömlekler, mini elbiseler ve şortlar bu sezonda başta gelen parçalar. Çizgili, geometrik şekilli ve puantiyeli kumaşlar oldukça moda.  Renk olarak ise pembe, mavi, kırmızı, turuncu gibi canlı renklerin yanı sıra pastel renklerde kullanılmış.

yazlık kombin
yazlık kombin

Markalar birbirinden farklı yüzlerce ürünü tüketicilerin beğenisine sundu. Gece davetleri için ya da düğün için kombin yapacak hanımlar kendi ten renklerine en uygun canlı bir renk tercih etmeliler. Giyecekleri kıyafetin vücut şekillerine uyup uymadığını ve desenlere dikkat etmeliler. İnce topuklu ayakkabı yerine dolgu topuk ayakkabı tercih etmeliler. Kıyafetlerine uygun kullanacakları takılarla da daha şık görüntüye kavuşabilirler.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.