yarasa gübresi eskişehir

Yarasa Gübresi nerede bulunur

yarasa gübresi yarasaların yaşadığı mağaralardan doğal yollarla çıkartılır. Yarasa bu tip mağaralarda yaşayan tek memelidir. Çok farklı bir doğal yapıya sahip olan yarasa ürettiği gübreye de binlerce mineral ve katkı maddesi katar.

Bu maddelerin yarasa gübresi olarak kullanılması oldukça eskilere dayanır. Amerika ve Avrupa büyük oranda yarasa gübresi kullanırlar. Yapılan son araştırmalara göre Amerikan tarımının %90’ı, Avrupa tarımının ise %75i yarasa gübresi kullanmaktadır.

yarasa gübresi
yarasa gübresi

Yarasa gübresi küresel ısınma için de bir çözümdür. Yarasa gübresi normal gübrenin tuttuğu suyun 100 katından fazlasını bünyesinde tutar. Ayrıca sürekli nemli bir ortam oluşturur. Bu sayede bitkinin toprak içinde dışarı çıkmadan yanmasını önler.

Yarasa gübresi neden önemlidir?

Bitkiyi sürekli nemli tutarak fidan çıkışını 4 katına kadar arttırır. Ayrıca alınan meyve tamamıyla doğaldır. Yarasa gübresi işlenmeye ve kimyasal katkı maddelerine ihtiyaç duymaz.

Bu tür maddeler gübre içine katılsa bile bunları kabul etmez ve bu nedenle yabancı katkı maddesi kullanılmaz. Yarasa gübresi aynı zamanda bitki kökünü yabancı haşelerden koruyan özel bir maddedir.

Ürgüb Yarasa Gübresi Ltd. Şirketi ile iletişim kurabilir ve bu konuda sektördeki en profesyonel firma ile gerek ürün satışı gerek ürün talebi konusunda çalışabilirsiniz…

Adres : 1710 sokak No:33/304 Karşıyaka-İzmir

One comment

  1. avrupa amerika bilir işini abi. bizimkiler nerde ucuzu var nerde işe yaramaz var onu yaparlar. bu millete kaliteyi öğretemezsin ki illa ucuzuna sarılacak gidip.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.