Yapılacakları Not Alın

Sizleri uğraştıracak bir çok iş olabilir. Hatta bu işler çok önemli olabilir. O kadar yoğun olabilirsiniz ki bu işleri bazen unutadabilirsiniz. İşte bunu engellemek için sizler için bu yazımızı hazırladık.

Eğer sürekli interneti kullanan biriyseniz kağıtlara yazmaktan çok online olarak yapılacakları listeleyebilirsiniz. Hatta detaylı bir listeme yapabilirsiniz. Bu yazımızda sadece internete bağlı kalmadan her yerden ulaşabileceğiniz bir sistemi sizlere tanıtacağız.

toodledo
toodledo

Sistemimizin adı Toodledo. Genel olarak not eklemenize yarar. Notu eklerken günlük-haftalık-aylık olarak sınıflandırmanın yanında önemini 0-1-2-3 olarak’da belirtebiliyorsunuz. Belirleyeceğiniz tarih her hafta yapılacaklar listenizde görülecektir.

Önemli ve önemsiz işlerinizi numaranlandırması en önemli özelliği. Gerçekten çok kaliteli bir sistem. Diğer sistemlerden farkı sınıflandırma ortamının çok geniş olması.

Diğer bir özelliği ise Chrome eklentisi olması. Chrome eklentisini ekleyerek kolay bir şekilde Toodledo sitesinden doğru hesabınıza bağlanarak sizlere tarayıcınız üzerinden kolaylık sağlayacaktır.

Ücretsiz üyelikler ile premium arasında pek bir fark yok. Ücretsiz kullanmanız sizin için yeterli olacaktır.

Bu sistem ile online bir şekilde istediğiniz yerden notlarınıza bağlanıp yenisini ekleyip, hatırlayıp veya düzenleyip her türlü işi kolay bir şekilde yapacaksınız. Akıllı cihazlar olarak Android,iOS,Blackberry gibi sistemleri desteklemekte.. Anlayacağınız üzere akıllı cihazınızlada uyumlu bir sistem sizinle. Bundan sonra notlarınızı unutmamanız dileğiyle..

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.