Yandex reklam hakkında bilinmesi gerekenler

İnternetin yaygın hale gelmesi ile birlikte reklamcıların gözü buraya kaymıştır. İnternet her gün milyonlarca kişinin gün içinde defalarca ziyaret ettiği yerler olunca buranın cazibesinden elbette faydalanmak gerekirdi. Reklamcılar da bu faydalanmayı gerçekten tam anlamı ile yerine getirmiştir. İnternetin reklam gücünün farkına varan firmalarda yandex reklam vermeye başlamıştır. Yandex reklam ile çok daha fazla kişiye ulaşmaya çalışan şirketler bunda da oldukça başarılı olmaktadır. Bu başarının altında yandex reklam gücü asla göz ardı edilmemelidir.

Yandex reklam hakkında bilinmesi gerekenler
Yandex reklam hakkında bilinmesi gerekenler

Geleceğin ve günümüzün dünyası olan internet bu gücün farkına varanlarla yoluna devam edecektir. İnternetin bu denli etkin olması ile birlikte internet üzerinden ticaret yapanların ticari ciroları da dışarısını yakalamayı başarmıştır. Yakın bir gelecek de internetin ticari cirosu kesinlikle diğer ticari ciroları geçecektir. Bunun farkına varan tüm şirketler bu dünyada yerlerini almaya çalışmaktadır. Yandex reklam bu yer kapmaca anlayışının önemli dama taşları arasındadır. Bunun için sizde yandex reklam ile tanışmadı iseniz hemen sitesini ziyaret ederek gerekli bilgileri almaya çalışınız.

9 comments

  1. Gerçekten kaliteli paketler mevcutmuş. Özellikle yandex çok çıkış yaptı reklamlar ile.. Umarım yararlı olur. Teşekkürler.

  2. PR çalışması yaptırmıştım çok yararlı olmuştu. Birde reklamları deneyelim. 🙂 Teşekkürler.

  3. Adeta benim görüşüm savunulmuş yazıda. Bende her zaman internette yapılan ticaretin en yakın süreçte gerçek hayatta yapılan ticareti geçeceği fikrini savunurum. Çoğu insan inanmamakta ama doğru olan bu.

  4. Benim şahsi görüşüm; Yandex ne kadar uğraşırsa uğraşsın. Hiç bir zaman yılların markası olmuş Google’yi geçemeyecektir.

  5. Yandex şuanda verdiği reklamlar sayesinde ayakta duruyor. Ve şuanda o reklamlar sayesinde belirli bir kesime hitap ediyor. Bir süre sonra herkes unutacaktır. Lider Google.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.