Yandex.disk İle artık herkesin sanal bir diski var

Yandex’i artık hemen hemen hepimiz tanıdık,biliyoruz ki Yandex bir rus şirketi olarak Amerikan Google’ın yabancı en büyük rakibi. Yandex.diski tanıtıcak olursak; haziran ayında Türkiye pazarına giren bu servis kullanıcılarına verilerini depolayabileceği bir alan sunmakta ve bunu kolayca yapabilmeleri için artık akıllı telefonların bile içine girerek hizmet veriyor.

Şuan için Androit marketlerde yer almakta ve Apple iphone ve ipadler için bu servisleri kullanmak mümkün. Peki ne oluyor bu Yandex.disk? Disk kullanıcıları resimlerini, videolarını,müziklerini,belgelerini kolayca saklayabilecekleri 10GB lık bir Sanaldisk sahibi oluyor. Üstelik tamamen ücretsiz. Ayrıca bu alanı büyütmekte mümkün.

Yandex.disk
Yandex.disk

Gerçekten dahice davranan yandex mühendisleri davetiye sistemini getirmişler ve davetiyenizi kabul eden her kullanıcı için sizin limitiniz 500mb kadar yükselmekte. Bu limit yükseltme sistemi 20GB’a kadar artmakta ki 20GB ise yeteri kadar veri saklayabileceğiniz bir alan demek oluyor.

Bir güzel haber daha var. Ayrıca yandex.disk kullanıcları hesaplarını eşleştirdiği cihazlardan aynı anda yükledikleri resimleri diğer cihazlarındada görebiliyorlar. Böylelikle sevgilinizin resimlerini anında telefonunuzdan görebilir ve hiçbir ücret ödemenize gerek kalmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.