Unisex güneş gözlükleri

2011 yılında oldukça moda olan unisex model güneş gözlükleri 2012 yılında da mode olmaya devam edecek.

Gittikçe büyüyen ve yüzü adeta kaplayan güneş gözlükleri modada 2. Yılına giriyor. Ayrıca güneş gözlüğü modasında kadın – erkek ayrımın da kalktığı gözleniyor. Artık, güneş gözlüklerinde ünisex modeller çok tutuldu.

unisex güneş gözlükleri
unisex güneş gözlükleri

Güneş gözlüğünde Avrupa metal güneş gözlüklerinden esnek plastikli güneş gözlüğü modellerine doğru kaymaya başladı. Gözlük camları yine büyük şekilde. Avrupa güneş gözlüğü modasını takip eden Türk gözlük firmaları da bu yönde üretim veya ihracat gerçekleştirmeye başladı. Bu yıl hem erkek hem de kadınların ortak kullanabileceği gözlük modelleri modayı belirleyecek.

unisex güneş gözlükleri
unisex güneş gözlükleri

Yuvarlak camlı, yüze oturan güneş gözlükleri plastik aksanlardan oluşuyor ve kadın – erkek gibi tarza sahip değil. Güneş gözlüğü seçerken bu yönde kararsız yaşayanlar olabilir.

unisex güneş gözlükleri
unisex güneş gözlükleri

Özellikle güneş gözlüklerinde kadınsı veya erkeksi çizgileri gözlemleyenler yanıldıklarını zannedebilirler. Oysa bu yılın modası cinsiyet göre tasarlanmayan unisex güneş gözlüğü modelleri. Burada önemli olan yüz şeklinize uygun modeli bulabilmek.

10 comments

  1. Bu gözlükler çok güzel ve hoş.2012 modası olacak bu gözlüklerden almak hiçde kötü olmaz.Bence yazın sıcak aylarında herkesin kullanması gereken bir şey.

  2. Güneş gözlüklerimle pek aram yoktu.Fakat doğum günümde kardeşim bana bu gözlüklerden almış.O gözlüğü taktıktan sonra güneş gözlüklerinin hastası oldum.Bu unisex güneş gözlüklerini herkese tavsiye ederim.

  3. gözlüklerle benim aram pek yok daha hayatımda hiç güneş gözlüğü kullanmışlığım yok. umarım boşa övmüyorsunuzdur bende denycem bi ara=)

  4. bende gözlük kullanmayı seviyorum ama kafa yapıma göre gözlük bulmak zor ki bide beğendğimi bulacağım. gözlük alma işi beni baya uğraştırıyor. artık gözlüklere de standartın dışında bedenler getrlmeli bence. herkese uymayablyor gözlkler

  5. gözlük alacaksanız bu mevsimde alacaksınız arkadaşlar çok daha ucuz oluyor. yumurtanın kapıyı çalmasını beklememek lazım=) büyük indirimler var bu sıralar ben aldım bir tane

  6. ben kayakla uğraşıyorum kayak için gözlüklerde var mı aceba. hem kayakta kullanıp hem normalde kullanabileceğim böyle bi unisex:)

  7. bende bu aralar unisex güneş gözlklerini araştryorum. şimdiden almak lazım dye düşünüp. ama doğru düzgün bişey bulamadım içime sinen. ikinci fotoğraftaki biraz hoşuma gitti daha değişik modeller varsa koyarsanız sewnrm.

  8. ben gözlüğün unisex falan olduğunu anlayamıyorum aceba o nasıl anlaşılıyor. ben genelde bir gözlük almaya gidiyorum ve beğeniyorum yüzde doksanı unisex çıkıyor:)

  9. Unisex güneş gözlükleri birbirinden şık tasarımları ile bu sezonda yine çok tercih edileceğe benziyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.