Ümraniye Eca Servisi

Eca firması birçok alanda hizmet veren ve kaliteyi benimsemiş hizmet anlayışı ile mükemmel ürünler sunan bir firmadır. Bir kuruluşun iyi olması sadece ürün satması değildir. ürünün sattıktan sonra da aynı performansı verdiği servis hizmetleriyle de sürdürebilmesidir ki Eca bu konuda gerçekten öncü olup Ümraniye Eca servisi ve bunun yanında tüm Türkiye’de faaliyet göstermektedir.

Kaliteli hizmet anlayışını prensip edinmiş olan firma birçok parça ve teknik destek ile hizmet vermekte ve bu sayede kullanıcılarına anında yetişebilme imkanına sahip olmaktadır. 7 gün 24 saat Ümraniye Eca servisi hizmet vermektedir ve bu sayede de Ümraniye’de bulunan Eca kullanıcıları anında sorunlarına muhatap bulabilme imkanına sahip olmaktadır. Tamamen orijinal ürünler kullanılmakta ve işinin ehli kişiler tarafından gerek tamir gerekse de parça değişimi işleri yapılmaktadır. Eca kombilerinizin bakımı ve temizliği de titizlikle yapılmakta ve bu sayede kombileriniz verimli bir şekilde çalışmaktadır. Kombilerinizin bakımı ve herhangi bir aksi durumla karşılaşıldığında gerekli müdahalenin gerçekleştirilmesi için de eca servislerine başvurabilirsiniz.

Ümraniye Eca servisi hakkında detaylı bilgilere ulaşmak için http://www.ecaservisiniz.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

3 comments

  1. Ümraniyede ECA servisi olduğunu bilmiyordum. Yeni mi açıldı acaba? Ben kombimden gayet memnunum daha arıza çıkarmadı.

  2. Yusuf bey bende yok diye biliyordum. Hatta ben kombi alacakken şuan ki kombi markam ECA alma servisi nadir falan demişti. Yazıyı okuduktan sonra bin pişman oldum.

  3. Benide aynen yaseminin yöntemiyle kandırmışlardı. Ama şimdi düşünüyorum da kendilerinin servis gözüyle baktıkları servisler daha 1 gün adamakıllı iş yapamadı. Kombi desen sürekli arızalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.