Ukash Kart Satın Alma Yolları

Kullanımı tüm dünya üzerinde yapılmaya başlanan kartın günden günde kullanıcı sayısı artmaktadır. Online alışverişler açısından internet üzerinden kullanımı yapılabilecek en güvenilir kart olan ukash, alışveriş sonrası problem yaşanmaması amaçlı, güvenlik amaçlı üretimi yapılmış olan bir karttır.

İngiltere’de kullanımı artan kartın kısa süre içerisinde tüm dünya üzerinde yaygınlaşması, insanlar açısından alışveriş esnanınsa alınan bilgilerden sonra bir problem yaşayacakmış gibi endişeye kapılma riskine son vermektedir. Kartın amacı sadece güvenlik önlemi amaçlıdır. Kart kullanımı çok kolay olup, satışı yapılan yerlerden gerekli destekler alınabilmektedir.

ukash
ukash

ukash kart, satın alabilmeniz için birçok firma bu yönde çalışmalar yaparak, kart sahibi olmak isteyenlere yol göstermektedir. Kartın satın alınabileceği yöntemler Kredi kartı, havale ve bankamatik ile yapılabilmektedir.

İstenildiği kadar satın alınabilme işlemi gerçekleştiren satış firmaları, 7/24 aranarak ya da canlı destek (msn) üzerinden müşterilerine destek vermektedir. Kart ile satın alma işleminizi gerçekleştirip bakiyenizi yükledikten sonra, internet üzerinden alışverişinize hemen başlayabilir, güvenilir kullanım yapabilirsiniz.

Kredi kartlarında kullanılan yüksek güvenlik sistemleri, alışveriş yapılan sitelerdeki açıklar nedeni ile ele geçirebilme riski bulunmaktadır. Sanal kart ile bu problem, kimlik bilgilerinizin paylaşımı yapılmadığı için tamamen ortadan kalkmaktadır. Kart bilgileriniz firma tarafından size iletilmektedir. Tek kullanımlık bir kart ile alışverişinizi yaptıktan sonra, tekrar kullanım yapmak istediğinizde kart satın alma işlemini gerçekleştirmeniz gerekir. 19 haneli bir kod ile kullanımınızı tek seferlik yaparak, kart güvenliğinin üst düzeyde olduğunu görebilmektesiniz.

Kart alım işlemi yaparken en az beş euro yükleme yapmanız gerekmektedir. En fazla yapılabilecek yükleme firmalara göre değişkenlik göstermektedir. Bazı firmalar da herhangi bir limit sınırlaması yokken bazı firmalar limit sınırlaması koymaktadır ama bu limit sınırlamasında birkaç yükleme yaparak istediğiniz bakiyeye ulaşabilmektesiniz. Kartınızın içinde kalan bakiyeyi bir sonraki alışverişte tekrar kullanım şansınız olmaktadır.

Kart satın alma işlemi yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli özellik, şahıs üzerine olan hesaplara ödeme yapmayıp, firma olup olmadığını kontrol edilmesidir. Birçok siteden satın alma şansınız bulunan kartın, kullanım yapıldıkça güvenlik açısından ne kadar önemli olduğunu anlamakla beraber, hızlı alışveriş ve kesintisiz hizmetle tüm dünya açısından kullanımı önem kazanmaktadır.

Kart kullanımı yapmak isteyenler adresinden gerekli bilgileri alarak satın alma işlemlerini gerçekleştirebilir, size özel olarak pin kodunuzu alarak alışverişlerinize başlayabilirsiniz. Dünya üzerinde kullanımı en güvenli olan kartın kullanımı, Türkiye’de günden güne artarak yayılmaya başlamıştır.

4 comments

  1. Türkiye’deki alışveriş sitelerinin bir çoğundada kullanabiliyorsak çok güzel bir şey olmuş umarım devamlılık gösterir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.