Ucuz Botlar

Kaliteli ve ucuz botlar

Kış mevsiminin vazgeçilmez ayakkabılarının başında gelen bot modelleri aynı zamanda rahat olmaları ile de dikkat çekiyor. Bu nedenle yoğun bir tempo eşliğinde günlük yaşamını sürdürenlerin yegane tercihi botlar olabiliyor. Son yıllarda firmaların bot kreasyonlarına çok sayıda yeni model eklemesi ile bu tasarımlar daha fazla dikkat çekmeye başladı. Hem tercih edenlerin sayısı arttı hem de modeller modaya biraz daha yaklaştı.

Ucuz Botlar
Ucuz Botlar

Bundan kısa bir süre öncesine kadar bot dendiğinde ilk akla gelen bilek hizasında biten, koyu renk ve tek düze ayakkabı çeşitleri olurdu. Oyda şimdi botlar arasında aradığınız her rengi bulabiliyorsunuz. Üstelik bu durum sadece bayan botları için geçerli değil. Erkek botlarında da kırmızıdan maviye, beyazdan sarıya kadar tüm renkler tasarımlar üzerinde hayat buluyor. Haliyle botlara ilgi gösterenlerin sayısı da artıyor.

Yeni sezonda botlar daha renkli ve daha gösterişli bir form kazanmış durumda. Özenle hazırlanan tasarımlar arasında kolaylıkla giyilip çıkarılabilen ve beraberinde tabanları yüksek olduğundan boyun daha uzun görünmesini sağlayan çeşitler trend olmayı başardı. Bayan botlarında bu sihirli formül pek uygulanmıyor çünkü boy uzatmak için zaten yüksek topuklar devreye giriyor.

Boy uzatan botlar

Ancak erkek botlarında gizli bir şekilde uygulanan yüksek taban formülü özellikle kısa boylu erkeklerin adeta imdadına yetişiyor. Dışarıdan baktığınızda bu formülü anlamanız mümkün değil. Çünkü özel kesimler ve dikim ya da yapıştırma teknikleri ile standart yükseklikte bir taban kullanılmış izlenimi veriliyor. Ancak işin aslı bu küçük ve masum sihirli formülde!

Yeni bot modelleri arasında o kadar farklı ve çekici bot çeşitleri mevcut ki, her tarza uygun bir model bulmanın yanı sıra imajınızı da en iyi şekilde destekleyecek tasarımlar dahi bulabiliyorsunuz. Bunun için adresine tıklamanız yeterli olacaktır.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.