Twitter’dan Fotoğraf Filtresi Desteği

Son yıllarda Facebook ile birlikte popüler olan bir site de tabii ki Twitter. Önceleri mobil kullanıcılar için herhangi bir desteği bulunmayan Twitter, Facebook’un mobil cihazlar ile daha da popülerleşmesinin ardından bu sektöre de giriş yaptı.

Mobil cihazlar için her gün güncellemeler yapan Twitter yakın zamanlarda büyük bir güncelleme yapacak gibi görünüyor. Henüz test aşamasında olan fotoğraf ekleme sistemi getirmeyi planlayan Twitter bu atağıyla birlikte Instagram’a rakip olmayı amaçlıyor.

twitterda fotograf filtresi
twitterda fotograf filtresi

Bu konu ne kadar başarılı olur bilmiyoruz ama şu anlarda test aşamasında olan bu sistemin Twitter’ı mobil cihazlardan kullanan kişiler için büyük bir yenilik olacak diyebiliriz.

Yeni güncelleme ile gelecek olan sisteme göz atacak olursak Instagram’a rakip olacak fotoğraf filtrelerinin kullanıcılara sunulması amaçlanıyor. Ayrıca eklenecek bu sistemin Instagram’dan çok daha gelişmiş olacağı hatta 1024 x 1024 resim çözünürlüğüne dahi izin vereceği de konuşulan sistem özellikleri arasında.

Bu sistemin ne kadar doğru çalışacağı henüz bilinmezliğini korurken bu fotoğraf ekleme sisteminin yıl başı gelmeden yani bu ayın sonlarına doğru kullanıcılara sunulması planlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.