TTNET Alo ile hem telefon hem internetiniz var

TTNET Alo ve 12 Ay İndirim Kampanyası

Telefon abonesi olmadan da telefon hattı kullanabilirsiniz. 12 ay indirimli internet paketi alırken aynı zamanda TTNET ALO özelliği sayesinde internet bağlantınız üzerinden telefon açabilecek ve telefon alabileceksiniz. Hem 12 ay indirimli internet kullanın hem de TTNET Alo ile akşam 7 sabah 7 bedava 3000 dakikanızı kullanın.

ttnet alo kampanyası
ttnet alo kampanyası

TTNET Net6 + TTNET Alo aylık 39,99 TL
TTNET NETLİMİTSİZ + TTNET Alo aylık 59,99 TL
Size uygun internet paketini seçin taahhütlü bu kampanyadan hemen yararlanın. Ekstra TTNET Alo dakikaları da almanız bu kampanyada mümkün.

TTNET tarafından sunulan ve Türk Telekom Santralleri kullanılarak müşterilere sabit erişim hizmeti vermesine denilmektedir. TTNET Alo kampanyası sayesinde her zamanki gibi şehir içi ve şehirler arası sabit numaraları arayabildiğiniz gibi aynı zamanda cep numaralarını da çok uygun fiyatlarla arayabileceksiniz.

Eğer ev telefonunu çok fazla kullanmıyorsanız ve telefon faturalarından şikayetçi iseniz TTNET Alo sayesinde konuşmadığınız telefonun ödemesini yapmaktan kurtulacaksınız. Özel TTNET Alo paketleri kapsamında konuştukça öde fırsatından faydalanacak ve ihtiyaç duyduğunuz durumlarda yapacağınız aramalar için ödeme yapacaksınız.

TTNET Alo paketi kapsamında fiyatlandırma nasıl oluyor?

TTNET Alo kapsamında konuştukça ödüyorsunuz ve bu da size büyük oranlarda tasarruf fırsatı sağlıyor. Bu pakette telefonla görüşmenin dakikası 10 kuruş olarak hesaplanıyor. Bu durumda 1 ay içerisinde 100 dakika görüşme yapmanız durumunda aylık sadece 10 TL fatura ödüyorsunuz.

Bunun yanında ayrıca özel olarak sınıflandırılmış olan TTNET Alo paketleri ile daha da uygun görüşme fırsatına sahipsiniz. TTNET Alo 100 paketi, TTNET Alo 250 paketi, TTNET Alo 500 paketi, TTNET Alo 1000 paketi ve TTNET Alo Limitsiz Paketi ile uzun süre görüşmeler yapabileceksiniz. TTNET Alo 100 paketi kapsamında 100 dakika görüşme hakkına sahipken 9 TL aylık fiyat ile karşılaşırken; TTNET Alo Limitsiz Paketi ile aylık 3.000 dakika görüşme yapabiliyorsunuz.

Siz de TTNET Alo paketi kapsamında kampanyalı dakika fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, daha detaylı bilgiyi adresi üzerinde edinebilir ve yine aynı site üzerinden kolayca TTNET Alo paketi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

3 comments

  1. Alo paketi kampanyası hem gerekli hem de çok uygun bu sayede ailemle istediğim kadar konuşabiliyorum. Sizler de kolaylıkla faydalanabilirsiniz bence.

  2. Son derece uygun olması ve kolay bir şekilde konuşuluyor olması da çok iyi ev telefonunu unuttuğumuz şu günlerde gerçekten ilaç gibi geldi.

  3. Neden ev telefonu ile uygun fiyattan konuşmak dururken cep telefonu ile yüksek fiyattan konuşayım ki bence çok uygun fiyatlı kesinlikle tavsiye ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.