Trenckot modası 2012

Son yıllarda daha çok öne çıkan trenckotlar mevsimlik kullanım özelliği taşıyor. Sizi yağmurlu havalarda üşütmeyecek, güneşli havalarda ise terletmeyecek bir imkan sunuyor.

trenckot modelleri 2011 2012
trenckot modelleri 2011 2012

Renk seçeneklerinde de oldukça zengin olanaklara sahip olan trenckotlar, her kesimden bayana hitap ediyor. Rahat bir kullanımı olan bu kıyafet, çok şık tamamlayıcı olma özelliğini de bünyesinde barındırıyor.

trenckot modası 2011 2012
trenckot modası 2011 2012

Son yıllarda rağbet gören bu kıyafet, bundan sonraki yıllarda da göz önünde olmaya devam edecektir. Ayrıca kısa ve uzun kesimli modelleriyle de seçenekleri zenginleştirmeye devam ediyor. Su geçirmez özelliğiyle de sizi yağmurdan muhafaza eden trenckotlar; önceleri erkekler tarafından kullanılırken, günümüzde bayanlar arasında popülaritesini artırmaya devam ediyor.

kısa trenckotlar
kısa trenckotlar

Çok basit bir kıyafetin üzerine giyildiğinde bile görünümünüze farklı havalar katmanıza yardım eden bu kıyafet, tasarımcıların ve modacıların gözdesi olmaya uzun yıllar devam edeceğe benziyor.

4 comments

  1. çok kullanışlılar. aldığınızda vazgeçilmezleriniz arasına giriyor. kış ve yaz mevsiminin dışında herzaman giyebildiğim bir şey.

  2. ya bu trenckotlar bayanlarda son zamanlarda moda oldu. yoksa ben uzun zamandır giyiyorum ve hangi kıyafeti giymiş olsam onla bütünlük sağlıyor. çok kullanışlı ya

  3. Son zamanlarda trenckotlar moda oldu.trenckotlar çok hoş ve göz alıcı duruyorlar.Trenckotları her hangi bir şeyin üzerine giysek bile çok hoş duruyor.Ayrıca trenkotlar çok kullanışlılar herkese tavsiye ederim.

  4. kadınlarda doğru yolu buldular. erkeklerin rahatlarına düşkün olduklarını ve kıyafetle o kadar fazla uğraşmak istemediklerini biliyoruz zaten. kadınlarda bunu keşfetmişler ve kendilerine uğraş çıkartmaktan vazgeçmişler=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.