Toki

Günümüzde toplu konut inşaatında zirvede yer alan TOKİ insanlara kolay bir şekilde ev sahibi olma olanakları sağlayan bir kurumdur. Düşük gelirlilerin ev sahibi olma hayallerini gerçeğe çevirerek, birçok insanın rüyasını gerçekleştirmiştir.
Günümüzde sporun destekçisi olarak birçok ilde stat projelerine sahiplik yaparak, Türk sporunun da gelişimine katkı sağlayacaktır.

toki evleri
toki evleri

TOKİ şehirlerin düzenlerine de katkı sağlayarak, şehrin çehresinin modern çağa ayak uydurmasına olanak sağlar. Bununla birlikte örnek verecek olursak İzmir toki evleri, İzmir’e bir şeyler katmıştır.
İstanbul’a da el atan TOKİ kalabalık ve dağınık yerleşimleri bir araya toplayarak, dar gelirli vatandaşlara da ev sahibi olma imkânını İstanbul toki evleri ile sağlamıştır.

Birçok kentsel dönüşüme katkı sağlamakla yetinmeyip okullar, çocuklar için oyun alanları yapmıştır. Sosyal sorumluluğun gereklerini yerine getirmiş olduğu bilince sahip olan kurum, üzerine düşen görevi layıkıyla yapmaktadır. Ülkenin kalkınmasını kendisine amaç edinmiş bu kurum yılmadan yoluna devam edecektir. Siz de TOKİ ile ev sahibi olmak ya da toki haberlerini takip etmek istiyorsanız adresinden güncel bilgilere ulaşabilirsiniz.

2 comments

  1. tokide yaşayan biri olarak öncelikle memnuniytimi belirteyim.Çocuğumu toki okuluna gönderiyorum ve olumlu sonuçlar alıyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.