Tığ yelek modelleri 2012

Tığ yelek modelleri 2012

Tığ Yelek çılgınlığı 2012 Kış Modasına damga vuracak gibi görünüyor. Sonbaharın henüz ilk haftalarında bile bayanların üzerinde arzı endam etmeye başlayan Tığ Yelekler zarif bir şıklığı da beraberinde getiriyor.

Kadın emeğinin en güzel göstergelerinden biri olan Tığ Yelek, bu yıl da moda oldu. Şık bir zarifliği üzerinde taşımak isteyen bayanların 2012 kış modasına attıkları imzalardan biri olan tığ işi yelekler birbirinden farklı modellerden oluşabiliyor.

tığ yelek modelleri 2012
tığ yelek modelleri 2012

Tığ yelekler hazır satılabiliyor veya bayanların kendileri örerek elde edilebiliyor. Tığ yelekler aynı zamanda annelere şıklık katarken bebek modelleri de bebeklerin şirinliğine şirinlik katıyor.

tığ yelek modelleri 2012
tığ yelek modelleri 2012

Bebek tığ yelekleri de 2012 modasının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Tığ bayan yelek modası daha çok beli geçen uzunluklardan oluşuyor Gri ve pembe yünler daha çok tercih ediliyor.

Bunun yanında açık kahverengi tonları da tığ işi yelek modellerinde ön plana çıkmaktadır. Tığ Yelek Modası 2012’de düğmeli ve düğmesiz olmak üzere farklı seçenekler de bulunmaktadır.

tığ yelek modelleri 2012
tığ yelek modelleri 2012

Tığ yelek çılgınlığına birbirinden şık bayan yelekleri ile siz de kendi el emeğinizle dahil olabilir, bu kışı sıcacık geçirebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.