Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri

Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri

Kapalı hanımların ve son zamanlarda yoğun olarak akım haline gelen tesettür modası giyimde ilk tercihlerden biri oluyor. Hatta yenilenen ve farklı tasarımlar ile gündemde yerini alan stilleri ile de beğenileri toplayarak göz doldurmaya devam ediyor. Kaplardan tuniklere, feracelerden elbise modellerine, gömlek ve bluzlardan eteklere kadar geniş seçim katalogu ile kararları zorlaştırıyor.

Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri
Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri

Eşarp ve şal modelleri de eklenince harika ambiyans oluşturmuş kombin içeriklerini görmek mümkün oluyor.

Kombin Önerileri

Günlük hayatınızda giyebileceğiniz kombin modelleri olarak elbise ve tunikler oldukça büyük yer kaplıyor. Dilerseniz salaş modeller, isterseniz modern havada yeni tasarımlar ile gösterilebiliyor. Mesela, arkadaşlarınız ile bir buluşmaya gidecekseniz, hem şık hem de rahat olmalısınız. Bunun için ilk öneri ise tunik ve uzun gömlekler ile yapılan kombin oluyor. Modanın rengine uyum sağlayan tuniğiniz ya da uzun gömleğinizin altından dar veya salaş geniş paşa pantolon ile dolama yahut eşarp bütünlüğüne ek olarak torba çantalar şıklığın yanında sportifliği elde edebilirsiniz. Ayakkabı seçimi olarak isterseniz etnik desenler ile kaplanmış babet ya da spor ayakkabılar ilk tercihiniz olabilir.

Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri
Tesettürde Kıyafet Kombin Modelleri

Özel Geceler için Kıyafet Kombini

Kapalı giyimde özel geceler için tasarlanmış harika kıyafetler yoğun olarak görülüyor. Desenlilerden taşlılara, parlaklardan dantel işlemeli olanlara nakışlardan sportif dikişlere kadar her zevke hitap eden stillere yer veriliyor. Geceniz için ister kiloş modelde isterseniz de dar kesimli sade elbisenizi eşarbınız, ayakkabı ve taş işlemeli çantanız ile güzel bir kombin oluşturabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.