Terlik modelleri 2012

4 mevsimi de yaşayan bir ülkede yaşamak kıyafet ve moda bakımından oldukça iyi geliyor. Avrupa’nın birçok yerinde çok kısa süre yaz yaşayanlara kıyasla da oldukça şanslıyız.

Özellikle kadınların ruhsal durumlarını düzeltmeleri için kuaföre giderek saçlarını yaptırma ve alışveriş yaparak kıyafet alma gibi durumlarda da 4 mevsim faktörünün yararını görebiliyoruz.

2012 terlik modelleri
2012 terlik modelleri

İlkbahar aylarında ona göre giyinip, kış aylarında kış modasına ve oldukça sıcak geçen yaz aylarında da ona göre giyinilmektedir.

Yazlık elbiseler yanında erkeklere o kadar yakışmasa da kadınlara terlik modelleri oldukça yakışmaktadır.

Terlik giymek yaz aylarındaki sıcaklarda ayak sağlığına daha iyi gelmektedir. Yaz ayları modası içerisinde yer alan terlikler ayağınızın hava almasını sağlayarak yaz aylarının yoğun sıcağında terlemesine engel olur ve koku gibi sağlıksız durumları meydana getirmez.

Modaya önem veren kadınların tercihlerinden giyim ve ayakkabı uyumu oldukça önemlidir. 2011 terlik modelleri içerisinde kıyafet tarzınızın yanında renk uyumunu da sağlayacak birbirinden güzel, sizler için hazırladığımız 2011 terlik modellerinden bazıları.

2 comments

  1. Bu 2012 terlik modelleri dikkatimi çekti.Güzel duruyorlar.Yazın giyilebilecek en güzel ve şık terlik türü.

  2. benim parmak arası terliğe alerjim var. fakat artık moda olanda onlar o yüzden normal terlik bulamıyorum bende sandalet alıyorum hep.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.