Teoman Aşk ve Gurur 2011

Türkiye’nin en ünlü rock şarkıcılarından olan Teoman kendi çizgisini bozmadan ilerlemeye devam ediyor. sanatçı şarkıların yakaladığı özgünlüğü ile büyük bir hayran kitlesine ulaşmıştır.

Yaptığı solo ya da düet çalışmalarının hepsinde başarıyı yakalayan nadir sanatçılardan birisidir ve bu başarıyı da devam ettiriyor.

Şarkılarında kendimizi bulduğumuz, bizi anlatan şarkıların simgesi haline gelmiş artık Teoman. Son olarak 9. Solo albümü olan “Aşk ve Gurur” albümünü de başarıyla tamamlayarak severlerine sundu.

Teoman Aşk ve Gurur 2011
Teoman Aşk ve Gurur 2011

Albümün öne çıkan parçalarından olan Tek Başına Dans” a kip çekme çalışmalarına da başlamışlardır. Bu klipin yönetmenliğini de kendisi üstlenmiştir. şarkılarının arasına bir de Aşık Mahsuni Şerif den bir intro koydu.

Albümün öne çıkan parçalarından birisi olan “Bana Öyle Bakma” şarkısına ise İrem Candaş gibi kaliteli bir isimle düet yaparak seslendirdiler.

Albümün parçalarından birini ise Fransız ünlü bir rock yıldızından alarak seslendirmiştir.

Herkesin tutkuyla dinleyeceği bir albüm yapmış olan Teoman bundan önceki albümlerindeki satış rakamlarının üstüne çıkacağı düşünüyoruz. Teoman son albümünü bütün müzik marketlerde bulabilirsiniz.

5 comments

  1. en son teomanın müziği bırakıp köşeye çekildiğini duymuştum. o günden beri üzerinde araştırma yapmadım demek ki yalan sylentilermiş. teomanın müziği bırakması Türkiye için büyük bir kayıp olurdu açıkçası. bundan sonra teoya devam:)

  2. sadece teomanı cd pc den dinlememelisiniz. adam konser adamı ya hiç bir sanatçı onun kadar koparmıyor ya. bitiyorum teoya 🙂

  3. teomanın yeni albümüde yıkılıyor dyebilirim benim çok hoşuma gitti. tarzından birşey kaybetmeden yoluna dewam eden nadir sanatçılardan birisi

  4. teoman tarzından bişey kaybetmiyor aksine üstüne devamlı bişeyler katıyor. kendine yakışan şeyide çok iyi biliyor. gerçek bir sanatçı.

  5. bunlar reklam kokan hareketler. teomanın müziği bıraktığını açıklamak tüm ilgileri onun üstüne çekmekten başka bir şey değil. bir nevi reklam yani=)

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.