Telsiz Telefon İle Telefon Rehberi Kullanımına Son Verin

İster evinizde olan, ister iş yerinizde olun, her iki mekanda da sabit hat üzerinden telefon ile konuşmak istiyorsanız teknolojiden destek alın. Teknolojiden destek alarak, teknolojinin sağlamış olduğu kolaylıklardan yararlanarak sabit hat üzerinden konuşmak istiyorsanız telsiz telefon kullanın. Kapalı alan menzili 50 m, açık alan menzili ise 300 metre olan telsiz telefon modelleri ile 10 saat boyunca konuşabilirsiniz. Menzil alanı içinde olan her yerde telefonunuzu yanınızda taşımanın verdiği rahatlık ile artık çalan telefonu duymama ya da telefona yetişememe gibi bir sorun yaşamayacaksınız.

telsiz telefon
telsiz telefon

 

Telsiz Telefon Kullanmanın Rahatlığı İle Sabit Hatlar Üzerinden Konuşun

Sabit hat üzerinden konuşmanın en kolay hali olan telsiz telefonlar sayesinde artık telefon rehberi kullanımına da bir son vermiş olacaksınız. Grundig telsiz telefonlar, 20 farklı numarayı rehberine kaydedebiliyor. 5 farklı numarayı tekrar arama hafızası olan telsiz telefon modellerinin 10 farklı arayan numarayı gösterme hafızası da vardır. Işıklı ekranı olan bu telefon modellerinde, arayan numara anında ekranda beliriyor. 100 saat bekleme süresi olan ve 10 saat konuşma özelliği olan telsiz telefon ile evde, iş yerinde iletişim kurmanın kolaylığını yaşayacaksınız. Telsiz telefon modellerinin tuş kilidi, 12 / 24 saat göstergesi, 5 farklı zil sesi özelliğine sahip olması telefonu biraz daha fonksiyonel yapıyor. Zil sesi polifoniktir. Güç adaptörü vardır.  Ayarlanabilir zil sesi seviyesi vardır. Hafifliği ortalama olarak 110 gr hafifliktedir.

Grundig telsiz telefon modelleri hakkında detaylı bilgiler edinmek istiyor ve ürünlere dair görselleri görmek istiyorsanız adresini ziyaret edebilirsiniz.  Size tavsiye ettiğimiz adres üzerinden ürünlerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz. Ve bir telsiz telefonun sahip olduğu diğer bütün teknik ya da genel özellikleri hakkında detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.