Televizyonlarda eski dizi izle furyası

Televizyonun ilk çıktığı yıllarda yabancı dizi furyası hepimizi ekran başına kilitlemiş ve yıllarca bu yabancı dizi izle ilgimiz hiç bitmemiştir. Öncelikle Dallas gibi popüler diziler ile başlayan dizi izle maceramız ardından zengin ve yoksul gibi diziler ile devam etmiştir. Onun ardından kaçak yaşamımıza girmiş ve yıllarca onun ile meşgul olmuşuzdur. Dallas dizisinin ilk başladığı yıllarda Pazar akşamları eve hapsedilmiş vaziyette idik. O gece misafir talebini reddeder ve ertesi gününde tek gündem maddesi Dallas dizisi olurdu.

Dallas dizisizi yıllarca sürmüş ve dizi alışkanlığı geliştikten sonra ardından zengin ve yoksul dizisi bizi tekrar ekran başına kilitlemişti. Zengin ve yoksul dizisinde asi karakter tom jordesh öldüğünde Anadolu da mevlütler düzenleyen kadınlarımız dahi olmuştu. Türk halkı dizilere kendini bu denli kaptıran bir anlayışa sahipti.

dizi izle
dizi izle

Full dizi izle anlayışı sanırım tüm dünyada bizden daha başka kültürlerde bu denli etkili değildir. Bu diziler bittikten hemen sonra televizyonlar renkli hale gelmiş ve ardından akşam üstleri yayınlanan hayat ağacı ile yeni bir dizi izle çılgınlığı başlamıştır. Akşam üstü yayınlanması nedeni ile mesailerin erken bitirilmeye çalışıldığı o dönem de çok çılgın bir dizi izle çılgınlığı yaşanmıştı. Pembe dizilerin yaşamımıza girmesi ile gündüzleri kadınlar full dizi izle fırsatları ile ev işlerini dahi yapamaz hale gelmiştir.

Yabancı dizi izle furyası bundan 10 yıl öncesine değin ful devam etmiş ve bu dizi izle hastalığı o dönemin kalıntıları olarak günümüze kadar ulaşmıştır. Günümüzde yabancı dizi izle alışkanlığı sona ermiş ve yerli dizi izle alışkanlığı gelmiştir. Uzun yıllardır yerli dizi izle alışkanlığı yabancı dizilerin papucunu dama atmış ve hatta bütün televizyonlar yerli dizi izlememizi alışkanlık haline getirmişlerdir.

full dizi izle
full dizi izle

Bu günlerde yabancı dizi izle müptelalığı yok olmuş ve yerli dizi izle alışkanlığı tavan yapmıştır. Yalnız Dallas gibi diziler yeniden atağa kalkmış ve yeni bölümleri ile önümüzdeki günlerde evimize konuk olmaya hazırlanmaktadırlar. Siz de yeni ve ski diziler ile tanışmak ve onları takip etmek isterseniz yapmanız gereken  sitesini takip etmek olmalıdır.

3 comments

  1. Öğrenci evinde olduğumuz için televizyonumuz yok dizileri takip edemiyorduk.Fakat online dizi izleme çok büyük bir şans oldu bu konuda bize artık tüm dizileri izliyoruz.

  2. Televizyonda maç varken bir rahat edemiyordum neyse ki artık online dizi izleme siteleri var açıyorum dizilerini susuyorlar 🙂

  3. sadece diziler değil sitedeki filmlerde harika özellikle çelik yumrukları herkese tavsiye ederim arkadaşlar bomba film dedikleri bu izleyin

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.