Teknik servisten çok daha fazlası

Gelişen teknoloji ile birlikte beklentilerimiz de artmaya başlıyor. Özellikle teknoloji içerikli ürün ve hizmetlerden üst düzeyde teknoloji ve kalite beklentisi bu sektörlerde hizmet veren firma ve servisleri de belirli bir kalite düzeyini korumaya zorluyor. Teknolojiyi takip ederek çalışmalarına uyarlayanlar sektörde ciddi bir şekilde ön plana çıkarken, yenlikçi ve modern hizmetleri sunamayanlar yok olmaya mahkum oluyor. Bu durumun en güzel örneklerini teknik servisler sergiliyor. Teknolojinin nimetlerinden sonuna kadar faydalanılarak üretilen cihazların bakımında veya onarımında müşterilerin beklentileri maksimum düzeye ulaşıyor.

arçelik servis
arçelik servis

Bu beklentileri karşılayabilen teknik servis sayısı ise oldukça az… Özellikle söz konusu kent İstanbul ise…  Aslında nereye baksanız bir tamirci veya servis görebiliyorsunuz ancak hizmet noktasında maalesef çok azı yüzleri güldürebiliyor. Bunlardan biri de Pendik Arçelik Servisi. İstanbul’un birçok noktasına üstün kalitede hizmet vererek adından sıklıkla söz ettirmeyi başaran bu servis, çalışma prensipleri ve programlarıyla müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. Ve bunun karşılığını da her geçen yıl biraz daha popüler olarak alıyor. Sancaktepe Arçelik Servisinin hizmet verdiği semtlerden biri. Bu bölgede yaşayanların Arçelik marka ürünleri de emin ellerde. Çünkü profesyonel ekipler çok sayıda semtte olduğu gibi bu alanda da son derece başarılı çalışmalara imza atıyor.

Çekmeköy Arçelik Servisinin yaygın bir şekilde tercih edildiği semtlerden bir diğeri. Aslında hizmet ağı kapsamına giren semtler saymakla bitmiyor. Aklınıza gelebilecek her alanda bu servisin çalışmalarından söz etmek mümkün. Üstelik kolay ulaşılabilir bir özellik de taşıyor. Sadece telefon ile değil online olarak da  adresini ziyaret ederek arıza bildirimi yapabiliyor veya bakım için başvuruda bulunabiliyorsunuz. Gayet ekonomik bir ücret ödüyor olmanız da yüzleri en çok güldüren avantajlar arasında yer alıyor.

3 comments

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.