Sony dijital kamera özellikleri

En güzel anlarımızı ölümsüzleştirmek ve geriye baktığımızda geçirdiğimiz mutlu mesut anları yakalayabilmek için çekilen fotoğraflar artık gelişen teknoloji ile bambaşka boyutlara ulaşmayı başardı. Teknolojide bir dünya markası olan Sony ise her geçen gün çıkardığı yeni fotoğraf makinası serileri ile piyasadaki yerini korumayı başarıyor.

Birbirinden farklı tasarımları ile her zevke hitap eden Sony çok güvendiği yüksek performanslı fotoğraf makineleri ile bir adım öne çıkıyor. Ortalamam 20 kata kadar optik zoom ile size çok uzaktaki bir nesneyi dahi sanki yanınızdaymışçasına görüntü kalitesi ile sunan makine 18,2 mega piksele kadar gerçek görüntü sanıyor.

Sony dijital kamera özellikleri
Sony dijital kamera özellikleri

Çekmek istediğiniz her ortama göre ayarlanabilir ışık sistemi ile ister çok açık bir havada, ister bir orman manzarasında Exmor Rcmos sensör ile flaş kullanmanıza gerek dahi kalmadan çok net fotoğraflar vermeye yardımcı olur.

Video kamer çekimlerinde de son derece başarılı olan Sony fotoğraf makineleri sunduğu HDI kalitesi ile doyumsuz izleyebileceğiniz görüntüler sunuyor. Yükseltilebilen hafıza kartları ile binlerce resim çekme şansını yakalayabilirsiniz. Ayrıca günümüz teolojisinde yararlanarak çekmiş olduğunuz fotoğrafları da anında sosyal paylaşım sitelerine online bağlanarak yayınlayabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.