Sonbahar modası 2012

Güz, yani sonbahara mevsimine yavaş yavaş adım attığımız bu dönemde kıyafet konusunda tercihlerimizin yavaş yavaş arttığını gözlemliyoruz.

Kış ayına girmeden ilk uzun kollu ve uzun kesim pantolonların yer aldığı sonbahar modası içerisinde değişik tarzdaki trend kıyafetlerin aynı yaz aylarındaki gibi canlı olduğuna emin olabilirsiniz.

Sonbahar modası 2012
Sonbahar modası 2012

2012 sonbahar modası içerisinde yer alan bu canlı renkli kıyafetler kesinlikle her ne kadar uzun kıyafetler de giyseniz sizlere sanki yaz aylarında giyiniyormuşsunuz hissi vereceğinden emin olabilirsiniz.

2012 sonbahar modasında yine aslında havaların soğumasına rağmen dekoltelerin biraz açık olması şaşırtıcı olsa da modanın bazı zamanlarda da üşümenizi sağlayabiliyor.

2012 sonbahar modası
2012 sonbahar modası

Fakat moda bir bağımlılık olduğundan dolayı siz kadınların bu türlü zorlukların üstesinden gelerek 2011 sonbahar modası içerisindeki zorlu kıyafetleri de gönül rahatlığıyla giyeceğinizden eminiz.

2012 sonbahar modasında pastel renklerin ağırlıkta olduğu ve klasik kesim eteklerin baş gösterdiği giyim konusunda zengin tercihler yapacağınız bir moda sezonu olarak karşınıza çıkacak.

sonbahar modası 2011-2012
sonbahar modası 2011-2012

Bu durumda yapacağınız tek hata giyim konusunda çok tercihiniz olacağından dolayı farklı kıyafetleri uyumsuz bir şekilde giymeniz gibi hatalar söz konusu olacağı için dikkatli olmalısınız.

4 comments

  1. Sonbahar aylarının modası bu kıyafetler çok şık duruyor.Bence sonbahar aylarında giyilebilecek en güzel ve kullanışlı kıyafet.

  2. merhaba.. bende modayla yakından ilgilenirim. bu senenin modasında baharat tonları hakim görüldüğü gibi. kiremit rengi, tarçın rengi gibi. bence çok şık kıyafetler. ellerinize sağlık

  3. sonbahar geldiğinde insanın içi hep bi buruk olur hüzün dolar böyle. buda kıyafetlerine yansırdı genelde fakat bu sene gerçekten çok içimizi açacak renkler war. moda bizim üzülmemizi istemiyor ama acımıyor üşütüyorda=)

  4. modada ne yapcağını şaşmış durumda bence şu soğukta dekolte giyilir mi ya. insanları düşünmeleri lazım biraz. renk olarak çok güzel çalışmışlar hak veriyorum ama böyle değil de daha kapalı kıyafetler olmalıydı bence.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.