Soğan Suyu İle Zayıflama

Son günlerde fast food türü yiyeceklerinden artması kilolu insanlarından çoğalmasını beraberinde getirdi.Yediğimiz her gıda artık hem katkı maddeli hem de yağlı olduğu için zayıflamak biraz daha zor bir durum haline geldi. Bir çok kişi diyetisyene giderek veya kendi bir diyet listesi yaparak zayıflamaya çalışır. Ancak kimi zaman iki durumda da başarı sağlanamaz.

soğan suyu ile zayıflamanın sırrı
soğan suyu ile zayıflamanın sırrı

Kilonun asıl nedeni çok yemektir. Çok yemek bir süre sonra gereğinden fazla yemek tüketildiği için sindirim zorluğu çekilir. Tabi ki bu süreden sonra kilo başlar. Kilo verirken diyetisyenlerin dikkat ettiği noktalardan en önemlisi tok tutacak besinlerin tüketilmesidir. Bunlardan biri de soğan suyu. Evet yanlış duymadınız soğan suyu insanı tok hissi vererek yemeği engelliyor.

Bu aralar zayıflamak isteyenlerin liste başında soğan suyu yer alıyor. Ara öğünler çay bardağı kadar soğan suyu gün boyunca etkili olarak tokluk hissi veriyor. Eğer soğan suyunu içtikten bir süre sonra yanma hissederseniz soğanı pişirerek yemeklerde kullanabilir veya soğan çorbası şeklinde içerek tokluk hissi kazanabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.