Sivas Kangalı Bakımı

sivas kangalı köpeği yetiştirmek ve bakımının yapılması oldukça zor sayılır. Kangal köpeği doğası gereği her gün koşmak, egzersiz yapmak, vahşice oyunlar oynamak ve en nihayetinde dövüşmek isteyecektir.

Doğasına uygun olmayan yerlerde, şehir içindeki çiftliklerde günün büyük bir bölümünü kulübesinde geçiren sivas kangalı köpeği, mutsuz olacak ve doğal ortamda yetişen soydaşlarına göre daha az işlevsel olacaktır. Bu yüzden kangal köpeği beslemeye karar vermeden önce, köpeğin bakılacağı alanın doğal şartlara ne kadar uyduğu kesinlikle göz önünde bulundurulmalıdır.

sivas kangalı fiyatları

 

Günlük olarak egzersiz yapan, doğa da gezen ve koşturan köpekler mutlu olacaklardır. Bu doğal ortam sağlanabildiğinde, kangal köpeklerinin bakımı oldukça kolaydır. Kürkleri kalın olduğundan her türlü hava şartında köpekler bakılabilir. Ayrıca kürkleri bakım gerektirmez ya da çok uzun aralıklarla gerektirir. Bunun dışında tüy dökme gibi bir problemleri olabilir.

Yukarıda anlattığımız doğal ortamı sağlayabileceğinizi düşünüyorsanız, sivas kangalı fiyatlarını öğrenmek için  adlı internet sitemizi ziyaret edebilir,  bizimle günün her saati iletişime geçerek çiftliğimizde yetiştirdiğimiz köpeklerin fiyatlarını öğrenebilirsiniz.

3 comments

  1. gayet güzel bir yazı olmuş bilgileriniz için teşekkürler mutlaka dediklerinizi yapacağım 🙂

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.