Şıklığınızı tamamlayan sallanan küpeler

Birçok kadın için küpeler olmazsa olmazlar arasındadır. Sadeliğe farklı boyutlar yükleyebilme şansını tanıyan bu aksesuarlar, her tür kıyafette tamamlayıcı unsur olarak yer alıyor. Küpeler kullanımına göre sallanan ve kısa küpeler olmak üzere iki çeşit.

ünlülerin küpeleri
ünlülerin küpeleri
beyonce takıları
beyonce takıları

Genellikle toplu saçlarla tercih edilen sallanan küpeler, daha şık ve dikkat çekici olabilmenizi sağlıyor.Sallanan küpeler ünlüler tarafından da sıkça tercih edilen küpe çeşididir. Günlük hayatımızda da kıyafetlerle beraber bu aksesuarı kullanırken çok rahat seçimler yapabilmemiz mümkün.

sallanan küpeler
sallanan küpeler
hilary duff takıları
hilary duff takıları

Küpelerinizin güzelliğini ortaya çıkarmak istiyorsanız size bir tavsiye: Saçlarınızı at kuyruğu şeklinde bağlayabilirsiniz veya abartısız sade topuzlar da yapabilirsiniz. Böylece küpelerinizle gözleriniz daha çok dikkat çekecektir. Ünlü yıldızlar sallanan küpeleri daha çok galalarda, özel davetlerde tercih ediyor. Siz de seçiminizi özel davetlerden veya günlük kullanımdan yana yapabilirsiniz. Karar sizin 😉

sallanan küpeler 2012
sallanan küpeler 2012
ünlülerin küpe seçimi
ünlülerin küpe seçimi

3 comments

  1. sallanan küpeler her zaman daha çok yakışıyor bana. yani ben öyle düşünüyorum. fakat ağır oluyorlar ve kulağımı ağrıtıyorlar daha hafif sallanan küpeler olursa daha çok tutulur bence. benim gibi düşünen çok kişi wardır eminim

  2. Kadınların hemen hemen her kıyafeti ile bir küpe takarlar.Şimdi ise o eski küpelerin yerini uzun ve çok hoş olan küpeler aldı.Bende bu uzun yani sallanan küpeleri tercih ediyorum.:)

  3. kadınların vazgeçilmez eşyalarından biri olan sallanan küpeler gündemde çok yaygın bir şekilde görürüz.Gerçekten de kadınların şıklığının yarısını tamamlayan küpelere kadınlar borçlular.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.