Selülit tedavisi mümkün müdür?

Selülit günümüzdeki birçok kadının adeta kabusu haline dönüşmüş bulunmaktadır. Hele ki yaz aylarının başlangıcında birçok kadın selülitlerinden kurtulmak için çareler araştırmasına girmektedirler.

Oysaki artık tıp doktoru selülitin çok küçük yaşlardan itibaren görülebildiğini ve selülitin herkeste bulunabildiğinin görüşündedirler. Kimileri ise doğuştan şanslı bir genetik yapıya sahip olduklarından dolayı selülit sıkıntıları ve kaygısı da hiçbir şekilde oluşmamaktadır. Selülitin kısaca tabirini sanırım birçoğumuzun bilmektedirler vücudumuzdaki portakal kabuğu şeklindeki görüntülerdir.

selülit tedavisi
selülit tedavisi

Artık uygulanan selülit tedavisinde son noktaya gelinerek önemli başarılar elde edilmiştir. Çok sayıda aletlerle kişisel selülit yapıları parçalanarak ya da dağıtılarak selülit tedavisi yapılmaktadır.

Selülitte yakalanan başarı artık neredeyse yüzde yüz civarındadır.
Basenleri ve bacak yapısı kalın olan bayanlarda ve özellikle de kilolu olanlarda selülilit ile daha sık bir şekilde karşılaşılmakla birlikte zayıf olan ve neredeyse bu kişilerde selülit yok denilecek birçok bayanda bile selülit ile yüz yüze gelinmektedir.

Tıp alanında yenilik açan teknolojik donanımlarla uygulanan ve kişisel yapıya uygun olan selülitlerde dahi başarılar oldukça yüz güldürücü özellikledir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.