Savaşçılar buraya!

Dünyanın en güçlü ordularıyla savaşmaya ne dersiniz? Dünyayı istilacı robotlardan kurtarmak için yeterince cesaretiniz var mı? Peki ya virüs nedeniyle yaratığa dönüşen canavarların hepsini yok edebilecek misiniz? O halde hemen www.savasoyunlari3d.com adresine tıklayın ve yapabileceklerinizi ortaya koyun. Ancak hemen uyaralım; bu oyunlarda başarılı olmak için tüm hünerlerinizi sergilemeniz gerekiyor. Aksi halde oyunlar sizin için hüsrana dönüşebilir.

En güzel 3D Savaş Oyunları hiç bu kadar heyecanlı ve zevkli olmamıştı. Sizi zorlu bir dünyaya davet eden bu oyunlar apayrı bir keyif yaşatıyor. Bir yandan oyunlarla eğlenirken bir yandan da 3 boyutlu olarak hazırlanmış bu oyunların heyecanına kapılmaktan kendinizi alamayacaksınız. Her fırsatta kendinizi bilgisayarınızın başına bulabilirsiniz. Çünkü bu oyunlar hemen herkesi kısa sürede müptelası yapıyor.
Bildiğiniz tüm oyunları unutun. Çünkü 3D Savaş Oyunu demek, sadece en iyilerin başarı elde edebildiği zorlu ve mücadelenin hiç eksik olmadığı oyunlar demek. Görsel efektlere ve seslere bayılacaksınız. 3D Online Counter Strike oyununu da denemeyi sakın ihmal etmeyin.

3 comments

  1. Bu oyunlar sayesinde barışçı biri olmkatan çıkıp savaşçı birisi olmaya başladım 🙂 Çok zevkli oyunları bulmuşsunuz tebrikler..

  2. Şehmuz haklı. Bu kadar çok oyun arasından bu kadar iyi oyunları bulmak büyük bir ekip ister. Teşekkürler TRKADIN.com 🙂

  3. Kolay gelsin sitenizde geçen hafta botoksun zararları diye bi yazı gördüm zannediyordum. Onu ararken bizim çocuk oyunlarınızı gördü, şimdi kalkmak istemiyo bilgisayarın başından.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.