Samsun iş güvenliği uzmanlığı mağdur olmanızın önüne geçecektir

Geçtiğimiz günlerde 4857 sayılı iş kanununun 81 maddesinde yapılan değişiklik birçok işverenin başını yakacağa benzemektedir. Kısa adı samsun osgb olan açılımı ise ortak sağlık güvenlik birimi hizmetleri olan yasa uygulanmadığı hallerde ciddi yaptırımlar getirmektedir.

Öncelikle ciddi bir para cezası ile yüzleşecek olan işveren tekrarında ise daha ağır cezalar ile karşılaşacaktır. Bu nedenler ile yapmanız gereken ilk iş mevzuatı iyi bilen kuzey osgb gibi firmalardan destek almak olmalıdır.

samsun iş güvenliği
samsun iş güvenliği

 

samsun işyeri hekimliği bu konuda oldukça mesafe almış ve işverenleri oldukça rahatlatmıştır. samsun iş güvenliği uzmanlığı gibi çok hassas bir konuda da hizmet veren firma sizlerin mağduriyetinin önüne geçecektir. Samsun iş yeri hekimliği konusunda ülkemizin en önemli adımlar atmış illerinden olduğundan bu konuda kuzey osgb firmasının hakkını teslim etmek gerekir.

Samsun iş güvenliği uzmanlığı konusunda işverenleri tek tek gezerek bilgilendiren kuzey osgb firması gerektiğinde ilgili firmalara teknik ve lojistik destek de sağlamaktadır. Siz de bu konuda gerekli desteği almak isterseniz yapmanız gereken sitesini ziyaret ederek gerekli bilgileri almak ve iletişime geçmek olmalıdır.

3 comments

  1. İş güvenliği gerçekten önemli bir sorun çıktığında işçinizin vebalini ödeyemezsiniz hayatınız boyunca yaşayacağınız kötü bir deneyim olur.

  2. kuzey osgb firması ile çalışıyorum.Şuana kadar bir problem yaşamadım.İş güvenliği uzmanlığı diyorlar ya ben direk kuzey osgb diyorum 🙂

  3. Günümüzde iş kazaları ciddi şekilde artışta buda gösteriyor ki iş güvenliği konusunda firmalara dikkat etmeliyiz.Kuzey osgb bu yönden gayet başarılı bir firma.İşin hakkını veriyorlar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.