Sağlık sektörünün en önemli gereçlerinden

Sağlık sektörünün en önemli gereçlerinden birisi Medikal ürünlerdir. Medikal ürünler, tedavi gören hastalara büyük kolaylık sağlamaktadır. İstanbul’da uzun yıllardır medikal alanda hizmet veren Zeymed Medikal, bir faaliyet alanı ile hizmet etmektedir.

Birçok uygulamanın olduğu Zeymed Medikal’da Satılık ve Kiralık olarak hasta karyolası bulunmaktadır. Elektrikli ve Manuel olarak iki farklı hasta karyolasının bulunduğu Zeymed Medikal hakkında bilgi almak ürünleri online sipariş etmek için internet adresine girmek yeterlidir.

hasta karyolası
hasta karyolası

Zeymed Medikal ürün grupları içerisinde tekerlekli sandalye de bulunmaktadır. Akülü ve Manüel olarak tekerlekli sandalyenin bulunduğu firmamızdaki ürünlere uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  Zeymed Medikal de bulunan Tekerlekli Sandalyeler 2 yıl garantilidir. Tekerlekli Sandalyeleri Sırt ve oturma materyali yıkanabilir kumaştan imal edilmiş olup asla terletmez, sırt kısmının arka yüzünde iki adet cep bulunur. Ayrıca yine sırt ve oturma bölümlerinin esnekliğini vücut seklinize göre ayarlayabilirsiniz.

Zeymed Medikal de ayrıca omron adım sayar da bulunmaktadır. 2 yıl garantili olan omron adım sayara uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.