Sağlam alman arabaları

Dünyanın en sağlam ve en iyi arabalarının Alman arabaları olduğu tartışılmaz bir gerçektir. Araba sektöründe Germany Cars modeller en çok satılan araçların başında gelir.

Alman imalatı otomobilleri daha yakından tanımak ve 2012 model yeni araçları takip etmek isteyenler için Just Germany Cars sitesi mükemmel bir kaynak.

Sağlam alman arabaları
Sağlam alman arabaları

German Cars ile ilgili zengin bir içeriğe sahip olan Just Germany Cars sitesi oldukça başarılı bir haber kaynağı özelliği taşıyor.

Alman arabalarının yepyeni serilerini piyasaya çıkmadan önce Just Germany Cars sitesinden takip edebilirsiniz. Araba almadan önce Germany Cars imzasını taşıyan araçların tüm teknik özellikleri ve donanımları hakkında tatmin edici bilgilere söz konusu siteden ulaşmak mümkündür.

Henüz Türk otomobil pazarına bile girmeden 2012 model Alman arabalarının incelemelerini, haberlerini ve görsel detaylarını Just Germany Cars sitesi sayesinde görebiliyorsunuz.

BMW, Porsche ve Mercedes Benz gibi sektöre adını altın harflerle yazdırmış olan Alman arabaları için özel olarak kurulan Just Germany Cars sitesinde piyasaya yeni sürülecek ve tanıtımı yapılan tüm German Cars modellerinin detaylı incelemesine yer verilmiş.

10 comments

  1. ya bu almanlar harbi sağlam araba yapıyorlar. benim ablam da audi kullanıyor. o da çok dikkat etmez arabaya. kötü kullanır ama arabada tık yok 🙂 o kadar iyi yani siz düşünün 🙂

  2. araba deyince Audi, Mercedes, BMW gelir akla arkadaş. hepsinide mi almanlar üretir kaliteli arabaların öyle. adamın biri mercedes almış 1000000 km yapmış arabayla ve adamdan arabayı alıp mercedes kendi müzesine koymuş üstüne sıfır bir araba vermişler. 1000000 km ne demek ya

  3. yani ablamda bozmadıysa kimse bozamaz dyorsunuz öylemi. bizinde bi ford vardı ford taunus bi kere kaza yapmıştık karşıdaki arabada 8bin tl hasar çıkmıştı bizim arabanın sadece farları kırılmıştı 🙂

  4. o siteye girdim gerçekten güzel arabaları var güzel işte yapıyorlar çünkü onun arabası var güzel mi güzel şoförüde var özel mi özel bastımı gaza gider mi gider maalesef ruhu yok 😀 sanki bu arabaların ruhu da var=)

  5. audiler gerçekten çok dayanıklı. arabayı bence almışken 10 yıl kullanılmalı böyle bir araç istiyorsanızda ilk seçeneğiniz alman arabaları olmalı. verdiğiniz paranın hakkını veriyor arabalar..

  6. ben toyota ve hondalarıda çok seviyorum. japonlarda çok güzel arabalar yapıyorlar. onlarda sağlam oluyor ayrıca. belki audi mercedes BMW kadar değil ama wolswagenle kapışırlar eşit kalitedeler bence

  7. almana arabalarının motor güçleri çok iyi tabiki bu yüzden çok yakıyorlar. zamlarıda düşündüğümüzde çok paramız yoksa alman arabalarını tercih etmemeliyiz 🙂

  8. arkadaşım doğru dyosun benzin fiyatları pahalı ama bir de şu yönden baktığımız zaman lpg taktırıldığı zaman motor gücünde ve çekişinde en az verim kaybının olduğu motorlar alman arabalarında bulunuyor. yani lpg taktırarak sürebilirsiniz.

  9. Alman arabaları hem konforlu hemde çok sağlam oluyor.Bu yüzden bende alman arabalarını tercih ediyorum.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.