Şagi Halı yıkama

Şagi Halı yıkama

Halı Yıkama firmaları günümüzde oldukça artmış durumda. Ancak profesyonelleşme açısından aynı şeyi söylemek mümkün değil. Bir çok tüketici halı yıkatma sonrası solan halılarından, özelliğini kaybeden kilimlerinden şikayetçi.

Bunun nedeni halıları özelliğine göre yıkamak yerine hepsini bir kazana atan firmalar. Oldukça pahalı ve evlerde sürekli göz önünde bulunan halılar, yıkama şartlarına birebir uyularak yıkanmalı. Eğer piyasanın çok altında fiyat veren bir firmaya değerli halılarınızı verirseniz halılarınız muhtemelen renk ve şekil kaybı yaşayacaktır.

halı yıkama
halı yıkama

Halılar yıkatılırken özellikle yıkama prosedürlerine tam uyulması gerekir. Çoğu halı sıcak suda renk atar. Tüylerini döken halılar da mevcuttur. Örneğin şagi halı yıkama özel bir işlemdir. Eğer şagi halınız gereğinden sıcak suda yıkanırsa yumuşaklığını kaybeder.

Halı yıkama hizmeti için doğru yerdesiniz

Bu tip sorunlar yaşayan halıları düzeltmenin bir yolu da yoktur. Özenerek aldığınız halınızı arka odalardan birinde kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Bu tip sorunları yaşamamak için halılarınızı bu işin uzmanı ve halıları özelliklerine göre farklı kazanlarda yıkayan halı yıkama firmalarına teslim etmeniz yararınıza olacaktır.

Bağcılar koltuk yıkama

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.