Sadelikle Teknolojinin Birlikteliği; LG G3

LG G3 

En çok tercih edilen akıllı telefon markalarından birisi olan LG’nin yeni g3 akıllı telefon modeli sadeliği ile dikkat çekiyor. Sade görünümü kadar sahip olduğu teknolojik özellikleri ile de göz dolduran Lg g3 adeta bir tasarım harikası.

G3 Teknik Özellikleri

Lg g3 de dikkat çeken en önemli özellik kablosuz şarj. Evet, cihaz kablosuz şarj olabiliyor. Çıkarılabilir bir bataryaya sahip olan cihazı yedek batarya ile saatlerce kullanma şansına sahipsiniz. Akıllı gösterge uygulaması sayesinde en çok kullandığınız altı uygulamayı gösterir. Kişiselleştirilmiş tıklama deseni sayesinde telefonunuzu güven içinde kullanabilirsiniz. Quad HD ekran görüntüleri yüksek kalite ile görmenizi sağlar.

Ekran yüksek çözünürlüğü sayesinde görüntüleri keskin bir netlikte izleme imkanı sunar. Otomatik lazer odaklanma özelliği bulunan kamerası sayesinde fotoğraflarınızı kolayca çekersiniz. Çift LED flaş ise az ışıklı ortamlarda dahi mükemmel fotoğraflar çekmenizi sağlar. Dahili flaş arayüzü ile daha net ve canlı özçekim yapabilirsiniz. / sayfayı ziyaret ederek LG akıllı telefon fiyatları hakkında bilgi alabilir, beğendiğiniz ürünü sipariş verebilirsiniz.

G3

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.