Saç Düzleştirici Alırken İyonizer Özelliğinin Olmasına Dikkat Edin

Grundig kalitesine güvenerek aldığınız her türlü teknolojik ürün gibi kişisel bakım ürünleri de alabilirsiniz. Alacağınız ürünler arasında saçlarınız için çok işinize yarayacak olan ürünler vardır.

Bu ürünler arasında saç düzleştirici ilk sırada yer alıyor. Saç düzleştirici  alarak, saçlarınızı düzleştirebilir, kabarık görünümünü ortadan kaldırabilirsiniz. Yalnız alacağınız ürünün özellikleri arasında iyonizer teknoloji özelliğinin olmasına dikkat edin.

İyonizer teknoloji özelliğine sahip olan ürünler saçınızın parlak, sağlıklı görünümünü koruyacaktır.

saç düzleştirici
saç düzleştirici

Saç Düzleştirici Grundig Kalitesiyle Alınır

Saçlarınızın parlak ve sağlıklı görünümünü korumasına yardımcı olan Grundig saç düzleştirici özellikleri arasında; seramik + turmalin + nano silver kaplamalı plakalar, eğimli gövde ile ergonomik tutuş, ıslak ve kuru saçta kullanabilme, hareketli alt plaka ile daha iyi tutuş avantajınız olur.

11 cm uzunluğunda plakalar, 2,5 cm genişliğinde plakalar, mavi lcd gösterge ekranı (ısı derecesini gösterir) bu özellikler kullandığınız saç düzleştiriciden keyif almanızı sağlar ve işlerinizi kolaylaştırır.

3 metre uzunluğunda profesyonel kablo, açma – kapama düşmesi, ısı ayar kilidi, hafıza, turbo ısıtma fonksiyonları, 60 dakika kullanılmaması durumunda otomatik kapanma özelliği de Grundig markalı saç düzleştiricilerin özelliklerinden biridir.

140 derece – 220 derece + / – 10 derece maksimum sıcaklık, 100 derece / 30 saniye hızlı ısınma, plaka kilitleme sistemi, 43 W güç kullanımı Grundig kalitesine güvenerek alacağınız saç düzleştirici modellerinin özellikleri arasında bulunmaktadır.

Saç düzleştirici kullanarak, saçlarınız her zaman daha güzel ve daha doğal bir görünüm kazanacaktır. Yalnız kullanacağınız modelin mutlaka iyonizer teknolojisine sahip olmasını ve seramik plakalarının olmasına önem veriniz.

Ürün özellikleri hakkında daha ayrıntılı bilgiler edinmek istiyorsanızadresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adresi ziyaret edin ve ürün fiyatlarını öğrenin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.