Polifonik Zil Sesi Ve Arçelik Telsiz Telefon

Evinizde ya da iş yerinizde sabit telefon kullanımı yapmaktaysanız ve kullandığınız telefonun size rahatlık vermesi yönündeki istekleriniz ile oldukça rahat edeceksiniz. Telsiz telefon modelleri ile istediğiniz rahatlığa kavuşabileceksiniz. İsteklerinizi karşılayacak olan özelliklere sahip bir telefon kullanmak istiyorsanız hiç zaman kaybetmeden, Arçelik kalitesini seçin. 20 farklı numarayı kaydetme özelliğine sahip olan bir telsiz telefon ile telefon rehberinde dakikalar süren numara arayışına ve telefon numarası çevirmek ya da tuşlamak eziyetine bir son vermiş olacaksınız.

telsiz telefon fiyatları
telsiz telefon fiyatları

 

Telsiz Telefon Özellikleri Ve Kullanımı

Telsiz telefon modellerinin sahip olduğu birçok özellik arasında en çok beğenilen genel ve teknik özellikler arasında; 100 saat bekleme özelliği vardır. Böylelikle sürekli olarak şarj edilmesi gerekmeyecektir. Şarjda olmadığı zamanlarda da yanınızda bulundurabileceğiniz telsiz telefon modellerinin 10 saat konuşma süresi gerçek anlamda size büyük bir rahatlık sağlayacaktır. 10 farklı arayan numarayı gösterme hafızası, led ve ışıklı ekranı olan bu güzel telsiz telefon modellerinin kapalı alan menzili 50 m, açık alan menzili ise 300 metredir. Tuş kilidi ve 12 / 24 saat göstergesi vardır. 5 adet farklı zil sesi vardır. Zil sesi polifoniktir.  Güç adaptörü, uzun kablosu, 5 farklı numarayı tekrar arama hafızası vardır. Ayarlanabilir zil sesi seviyesi ile dilediğiniz yükseklikte telefonunuzun çalmasını sağlayabilirsiniz. Handsfree ve pil durumu göstergesi olan bu model ile sabit hat üzerinden konuşmanın rahatlığını, tıpkı cep telefonunuz ile konuşuyormuşçasına hissedeceksiniz.

Titreşim özelliği olmayan telsiz telefon modellerinin speaker phone özelliğini vardır. Ayrıca led ekran üzerinde kaç dakika görüşme yapıldığını gösteren göstergesi vardır. Telsiz telefon ilgili bilgi edinmek için adresini ziyaret edebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.