PlayStation 4’ün Fiyatı Belli Oldu

20 Şubat tarihinde Amerika’nın New York şehrinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen PlayStation 4’ün Japonya’da ki satış fiyatı da belli oldu…

Oyun severlerin hayranlıkla oyunlarını oynadığı PlayStation, 4. Konsolunun fiyatını da belirledi.

Teknik özellikleri daha önce belirlenmişi fakat şimdi ise PlayStation ailesinin en son üyesi olacak olan oyun severlerin gözdesinin fiyatı da sonunda belli oldu. 20 Şubat tarihinde Amerika’nın New York şehrinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılması beklenen cihazın Japonya’da ki fiyatı 40.000 Japon Yen’i olacağı edindiğimiz bilgiler arasında yer alıyor. 40.000 Japon Yen’i, Türk Lirasına çevirdiğimiz takdirde ise 760 TL’ye tekabül etmekte. 2013’ün sonlarına doğru satışa çıkması beklenen ve merakla beklenen PlayStation 4’ün fiyatının gayet hesaplı olduğu da dikkatleri üzerine topluyor.

Üstte fiyatın gayet hesaplı olduğundan bahsettik fakat hesaplar yurt dışında değişime uğrayabiliyor. Ülkemize nazaran çok daha ucuz olduğunu hatırlamakta ise fayda var. Yani PlayStation 4’ün ülkemizdeki satış fiyatının 760 TL’den çok yüksek bir fiyatta olacağı ise aşikar… Fiyatın yurt dışına göre gayet ucuz olduğu görülüyor fakat ülkemizde böyle bir fiyatın olması mümkün değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.