Performansı yüksek fiyatı uygun teknik desteği uzman ProHal size yeter

Ticarette bir adım öne geçmek istiyorsanız teknolojinin tüm verdiği avantajları kullanmak zorundasınız. Yeni hal yasasının devreye girmesinden itibaren hallerde kullandığınız eski programların bir değeri kalmadı. Bu programların çoğu güncelleme yapılamadığı için kullanılamaz durumda.

Teknik destek içinse programın kurulumunu yapan şirketler ücret konusunda oldukça fazla tutarlar istemektedir. Yeni hal yasası uygun hal programı olarak piyasaya çıkartılan ve uzman destek ekiplerine sahip olan ProHal hal programı konusunda oldukça kaliteli olarak göze çarpıyor.

hal programı

Bilgisayarlarınızın donanımı ve yazılımına bakılmadan maksimum verimliliği alabileceğiniz ProHal kolay kurulumu ve uzaktan teknik destek özellikleri sayesinde diğer hal programlarından ayrılmaktadır. Fatura üzerinde yapılan değişiklikler XP ve Windows 7 ye uygunluk gibi bir programdan beklenen tüm özellikleri bir arada bulabileceğiniz ProHal’ın en büyük artısı güncelleme ve teknik destek işlemlerinin uzman ekipler tarafından uzaktan bağlantı ile giderilebilmesidir.

Telefon üzerinden her an ulaşabileceğiniz destek hizmetlerine web sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz irtibat forumları eklenmiştir. ProHal ile sizde rakiplerinizi geride bırakın rahat bir ticarete başlayın!  Yeni hal yasası uygun program kullanarak yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz.

6 comments

  1. Babamın hal de ki iş yeri için lazımdı, dükkanda çalışanalara tam güvenemiyordum. Sadee kasa giriş çıkış için bile bu ProHal sağlıklı bir program!

  2. Geçen yıllarda bu ProHal’i bizim Mehmet Yılmaz var, o önermişti. Önce takmadım ama sonra sorun çıktı hesaplarda.. Her gece eksik ya da fazla çıkıyordu, bizde bu programı aldık bu dertten kurtulduk. Birçok işi de tek bir panelden yapıyor :))) Süper bir program.

  3. Hal değilde manav tarzında bir yerimiz var bizim, geçtiğimiz haftalarda bu firmada çalışan bir abi geldi pazarlama yaptı ve gerçekten tanıttığı üzere iyi program. Yorumlar da iyi olunca bize sadece satın almak kalıyor.

  4. Daha önce hesap yapan program kullandınız mı bilmiyorum ama kasa giriş çıkışlarından akşamleyin toplam hesabı yapmaya kadar her şeyi tek başına saniyede yapan ProHal, tek tık ile hallediyor. Herkese tavsiye ederim.

  5. Türkiye’de bu programı satın alabileceğimiz bir ofis vs. varmı arkadaşlar? bilgisi olan yazarsa memnun olurum

  6. Yiğit abi bu ProHal Türkiye’nin her yerine satışını internet üzerinden kendi web siteleri aracılığıyla yapıyor başarılılar güvenebilirsin.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.