Perde modelleri 2012

Perde modelleri evin güzelliğini ön plana çıkartan önemli dekorasyon unsurlarından biridir.

Perde modellerinin dışında evi daha hoş gösterebilecek bir dekorasyon detayının da olmadığını belirtmek isterim. Fakat tabiî ki perde tercihleri konusunda doğru ve yerinde kararlar vermeniz şartıyla.

Perde Modelleri 2012
Perde Modelleri 2012

Perde modelleri için en önemli ayrıntının evinizde bulunan mobilyaların renkleriyle uyumlu perde modellerini tercih etmeniz evinizi olduğundan daha hoş göstereceğine emin olabilirsiniz.

Geçmişte perde modelleri konusunda oldukça sıkıntı çeksek de şimdilerde hem perde firmasının çok olması hem de tasarımcıların oldukça bu konuda kendilerini geliştirmeleri evlerimiz için yeni model tasarımları gözler önüne sererek perde seçimi konusunda yaşadığımız sıkıntının azalmasına yardımcı olmuştur.

Perde modelleri tercihlerinizde yukarıda söylediğimiz gibi evinizde bulunan mobilyaların renkleriyle doğru orantılı ve evi boğmayacak şekildeki renkleri tercih etmelisiniz.

Perde kesimi konusunda ise daha çok farklı ve perde görevini yerine getirecek tercihlerde bulunmanızı öneriyoruz.

2 comments

  1. ben perdeye çok fazla önem veren bi ev hanımıyım. ilk önce perdeyi alıp evi ona göre diziyorum. öbür türlü mobilyama uymak zotunda kalan perdelerden seçmek zorunda kalıyorum ve beğendiğim perde köşede dururken başka almak zorunda kalıyorum.

  2. perde seçenekleri o kadar çoğaldı ki bir yere girdiğinizde 5 perde de gözünüz kalıyor birini alıp çıkıyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.