Pedometer nedir, nasıl kullanılır?

Adımsayar (Pedometer) nedir ve nasıl kullanılır sorusunun cevabını oldukça kolay bir şekilde cevaplayabiliriz sağlıklı ve dengeli bir vücuda sahip olmak isteyen kişilerin yararlandıkları ve faydasını gördükleri yürüyüş sporunda kullandıkları ve ne kadar adımı ne kadar sürede attıklarının cevabını spor yapan kişilere bildiren bir alet olarak sorunun cevabını verebiliriz.

Spor herkesin yaşantısında var olması gereken ve yaşantımızı daha iyi ve sağlıklı bir şekilde sürdürebilmemiz sağlayan önemli bir uygulama olduğundan herkesin büyük küçük demeden sporu yaşantısına sokması gerekmektedir.

pedometer
pedometer

Tempolu ve düzenli olarak her gün sabah vakitlerinde yapılan ister kısa mesafeli olsun ya da daha uzun mesafeler olsun yürüyüş yaşantımıza daha sağlıklı bir şekilde devam etmemizi sağlamaktadır.

Spor yaparken yürüdüğümüz adımlarının kaç tane olduğunu belirleyebilmek ve her gün daha fazla adım atabilmemizi düzenli bir şekilde takibini sağlayan adımsayar (pedometer) oldukça küçük ve kullanışlı olduğundan taşıma esnasında da bir sıkıntı değil oldukça rahatlık ve güzellik sunacaktır.

Sizlerde yaptığınız yürüyüşlerde adımlarınızın sayısını takip edebilmek için kullanabileceğiniz adımsayar (pedometer) için merak ettiklerinizi bize soru olarak iletebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.