Örgü modelleri için doğru adres

örgü modelleri bayanların günlük yaşamında devamlı olarak kullandığı ve kendilerinin hazırladığı ürünlerin modelleridir. Genellikle bayanlar kendi ördüğü ürünleri giymeyi daha çok severler. Bunu bir yandan da tasarruf amacı ile uygularlar.

Örgü işlemi oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Nakış ürünlerinden tutunda dantel modellerine kadar birçok ürünü el örgüsü olarak hazırlayabilirsiniz. Türkiye’de yaygın olarak kullanılan çeyiz hazırlama işleminde de neredeyse bütün ürünlerin hepsi tamamen el örgüsüdür. Bu sebepten çok kıymetli olur.

örgü modelleri
örgü modelleri

Örgü modası çok hızlı gelip geçmediği için anneler çocukları için hazırladığı çeyiz ürünlerini de evlenince dahi kullanırlar. Örgü deyince genellikle bayanların isteği şal örmektir. Oldukça yaygın olarak kullanılan şallar, hem şık hemde sağlamdır. Örgüler arasında örgü şal modelleri bayanlar arasında en çok üretkenlik gösteren modelidir. Süslenmesi ve örülmesi kolaydır.

Türkiye’de yaygın olarak kullanılan ve hazırlanan örgü ürünler yabancılarında ilgisini çekmektedir. Özellikle el ile hazırlanmış bu ürünleri turistler her yıl onlarca satın alarak Türkiye’den ayrılırlar. Sizde kafanıza göre bir örgü modeli bulmak ve örmek isterseniz, adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu adres üzerinden güncel olarak örgü modelleri hakkında detaylı bilgi verilerek günün modası sergilenmektedir.

3 comments

  1. Örgü modelleri için bence benzersiz bir site. Oldukça basit bir yapısı var her aradığımı rahatlıkla bulabiliyorum. Sizlere de tavsiye ederim.

  2. Örgü örmeyi çok seviyorum. Çocuğum 20 yaşına geldi hala yılda 1 tane kazak örerim. Küçük oğluma da sarı kırmızı forma gibi bir model örmüştüm. Onu da bu siteden gördüm.

  3. Bir arkadaşım tavsiye etmişti. Artık her gün yeni bir model var mı diye bakar oldum. Kullanacak kişiler gönül rahatlığı ile girebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.