Nike Ayakkabı

Nike ile Hayatını Renklendir

Nike, bir spor markası olmaktan çok fazlası, bir hayat felsefesi. Sportif giyimin gündelik hayata yerleşmesinin, spor ayakkabıların takım elbiselerin bile altına giyilebilir olmasının öncü markası. Nike ile özgür fikirlerinizi yaşantınızın tam merkezine yerleştirebilir, hayatınızı güzelleştirecek enerjiyi Nike’tan alabilirsiniz.

Bir markadan beklenen her şeyi fazlasıyla karşılayan Nike, yıllardır trend belirleyici olarak hayatımızda. Nike ürünleri moda ve trendlere önem verirken kuruluş amacı olan spora hizmeti de hiçbir zaman geri planda bırakmadı. Ürünlerini spor yapan ve sporu hayatının merkezine yerleştirmiş olan kitlelere odaklı olarak hazırlayan Nike, spor ayakkabılarda kullanılan bir çok yeni teknolojinin de öncüsü.

nike bayan ayakkabı

Sporcunun Ayakkabısı Nike

Ayakkabıların yanı sıra spor yaparken gerekli olacak her türlü aksesuar ve gereç de Nike tarafından üretiliyor. Nike’ın desteklediği ve ürünleri ile sporcularının spor hayatlarını kuvvetlendirdiği sporlar: basketbol, koşu ve futbol. Dünya çapında ünlü bir çok sporcu, Nike’tan vazgeçemiyor.

Nike, spora pek ilgisi olmayan kitleleri ise tasarımları ile kendisine çekmeyi başarıyor. Her yıl Nike koleksiyonlarına göre düzenlenen ayakkabı dolaplarımız, bu yıl rengarenk sneakerlarla dolacak gibi gözüküyor. Nike’ın Air Max modeli, sadece Türkiye’de değil, tüm dünyada büyük ilgi görüyor. Bu model ilk kez 1987 yılında üretilmesine rağmen bugüne kadar her dönem yeni yüzüyle koleksiyondaki yerini aldı. Nike Air Max’in doğum tarihinin dünya çapında kutlanan bir gün olduğunu düşünecek olursak, Nike Air Max modelinin simgeleştiğini söylemek yanlış olmaz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.